ДИТЯЧІ ШАХИ

ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ШАХІВ СЕРЕДЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ ВІКОМ ДО 12 РОКІВ

опубліковано 10 вер. 2017 р., 22:20 Chess Chernihiv

Чемпіонат області з шахів серед юнаків та дівчат  до 12 років зібрав 30 сильніших шахістів Чернігівщини. Зі стовідсотковим результатом переміг Ярослав Свириденко (Чернігів). Серед дівчат чемпіонкою 2017 року стала Настя Войло(Чернігів). Більш детально  - див. у таблиці.

Відео Документів Google

ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З АКТИВНИХ ШАХІВ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ

опубліковано 3 черв. 2017 р., 03:20 Chess Chernihiv   [ оновлено 3 черв. 2017 р., 03:22 ]

Чемпіонат області з активних шахів серед школярів до 16 та до 11 років зібрав 63 юних шахіста з Чернігова , Ніжина, Прилук та Куликівки. В старшій віковій групі очікувано переміг Назар Лаптій зі стовідсотковим результатом - 7 очок із 7 можливих. А серед молодших перемогу святкував Кирил Третьяк - 6,5 очок з 7 можливих.

НАЗАР ЛАПТІЙ - ЧЕМПІОН УКРАЇНИ З БЛІЦУ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ ВІКОМ ДО 12 РОКІВ

опубліковано 5 трав. 2017 р., 12:02 Chess Chernihiv

Перемогу в фінальних змаганнях чемпіонату України з бліцу серед юнаків та дівчат віком до 12 років здобув чернігівець Назар Лаптій. Також,
фінальні змагання чемпіонату України з класичних, швидких та блискавичних шахів серед юнаків та дівчат віком до 12 років закінчилися потрійним чемпіонством Насті Дубовик та подвійним  - Семена Мітусова.
Трійки призерів у всіх турнірах виглядають наступним чином:
Класика (юнаки): 1.Семен Мітусов - 8,5 (з 11); 2. Дмитро Бондар - 7,5; 3.Олександр Домальчук-Йонассон - 7.Класика (дівчата): 1. Анастасія Дубовик - 7,5 (з 11); 2. Марія Козаченко - 7,5; 3. Єлизавета Гребенщикова - 7.Рапід (юнаки): 1. Семен Мітусов - 7,5 (з 9); 2. Назар Лаптій - 7; 3. Богдан Біловіл - 7. Рапід (дівчата): 1. Анастасія Дубовик - 8,5 (з 9); 2. Вікторія Біляк - 6,5; 3. Анастасія Мокрецька - 6,5. Бліц (юнаки): 1. Назар Лаптій - 8 (з 9); 2. Семен Мітусов - 7,5; 3. Богдан Біловіл - 7,5. Бліц (дівчата): 1. Анастасія Дубовик - 8 (з 9); 2. Єлизавета Гребенщикова - 7,5; 3. Таміла Мащенко - 6,5.
Наші вітання чемпіонам та призерам!

ФІНІШУВАЛИ ДИТЯЧІ ЧЕМПІОНАТИ ОБЛАСТІ З ШАХІВ

опубліковано 11 квіт. 2017 р., 11:08 Chess Chernihiv

Фінішували чемпіонат області з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 14 років та чемпіонат області з активних шахів серед юнаків та дівчат до 8 років. В змаганнях прийняли участь юні шахісти Чернігова, Ніжина, Прилук та Куликівки. В чемпіонаті до 14 років перемогли  Віталій Гришко та Мілена Мхітарян, а до 8 років найсильнішими виявилися Мишко Шак та Софія Бурдакова (всі з Чернігова). Більш детально див. в таблицях.

ВИЗНАЧИЛИСЯ ЧЕМПІОНИ ОБЛАСТІ З ШАХІВ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ ВІКОМ ДО 10 ТА ДО 16 РОКІВ

опубліковано 27 лют. 2017 р., 11:16 Chess Chernihiv   [ оновлено 27 лют. 2017 р., 11:47 ]

В Чернігнові у приміщенні КДЮСШ №1 пройшли шахові чемпіонати, це "Чемпіонат області з шахів серед юнаків та дівчат до 10 років" та "
Чемпіонат області з шахів серед юнаків та дівчат до 16 років". Прийняли участь 47 юних шахістів Чернігова ,Ніжина, Прилук та Новгород-Сіверська. В категорії "до 16 років" перемогли Назар Лаптій та Мілена Мхітарян. А в категорії "до 10 років"  найсильнішими виявилися Ярослав Свириденко та Влада Шейко.

ВИЗНАЧИЛИСЯ ПЕРЕМОЖЦІ МІСЬКОЇ СПАРТАКІАДИ З ШАХІВ

опубліковано 27 лют. 2017 р., 11:02 Chess Chernihiv

Міська спартакіада з шахів серед загальноосвітніх шкіл зібрала найсильніших школярів м.Чернігова. У змаганнях юнаків були представлені 22 школи, а у дівчат - 11. Змагання проходили з особисто-командним заліком, за швейцарською системою у 7 турів. Кожна команда скаладалась з двох учасників. Серед юнаків перемогли учні школи №3, а серед  дівчат - №12.

ПЛАТОН ГАЛЬПЕРІН - ЧЕМПІОН УКРАЇНИ З ШВИДКИХ ШАХІВ ТА БЛІЦУ СЕРЕД ЮНАКІВ ВІКОМ ДО 14 РОКІВ

опубліковано 12 лют. 2017 р., 08:14 Chess Chernihiv

У м.Чернівці закінчився чемпіонат України серед юнаків та дівчат віком до 14 років.

У турнірі з класичних шахів серед юнаків переможцем із 7,5 очками з 11 можливих став Владислав Ларкін. Також 7,5 очок набрав другий призер Кирило Волотовський, третій результат у Марьяна Кириченка - 7 очок. Серед дівчат найсильнішою стала Марія Бердник - 9 очок. По 7,5 очок та відповідно 2 і 3 місця вибороли Марія Відрук та Єлизавета Гребенщикова.
У змаганнях зі швидких шахів кращим з юнаків став Платон Гальперін (7,5 очок з 9), другий - Данило Мосесов (7 очок), третій - Володимир Медведик (6,5 очок). У дівчат перемогу святкувала Анастасія Дубовик з 8 очками, по 6 очок набрали друга і третя призерки Юлія Олексієнко та Марина Відрук.
У бліц турнірі місця розподілились наступним чином: Платон Гальперін - 7,5 очок, Данило Мосесов - 7, Ілля Волощук - 6,5 - юнаки; Юлія Олексієнко - 7, Євгенія Дзятко - 7, Анастасія Дубовик - 6,5 - дівчата.

Інформація з сайту Федерації шахів України

ВІДБУЛИСЯ ШАХОВІ ЗМАГАННЯ СЕРЕД ШКІЛ МЕНСЬКОГО РАЙОНУ

Вчора в рамках Спартакіади серед шкіл Менського району відбулися змагання з шахів серед юнаків та дівчат. Всього в змаганнях прийняло участь 12 шахістів та 8 шахісток. Турнір проходив за швейцарською системою в 5 турів з контролем часу 15". Серед дівчат перемогу здобула Оліфіренко Віталіна з Киселівської ЗОШ здобувши 4,0 очки і обігнавши свою найближчу переслідувачку Ольгу Фесюн з Феськівки тільки за кращим показником коефецієнта Бухгольца. Серед юнаків перемогу святкував учень Менської гімназії - Дмитро Чудецький, який також обігнав свого переслідувача Олександра Люшньова з Киселівки за кращим коефіцієнтом Бухгольца. В загальнокомандному заліку впевнену перемогу здобули шахісти Киселівської ЗОШ.
В рамках регламенту змагань спартакіади, також було підбито підсумки по 3 групах, в яких змагаються школи.
В 1 групі кращими стали Анастасія Кочин (Березна) та Дмитро Чудецький (Менська гімназія), а командну перемогу здобула Березнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
У 2 групі кращими стали Оліфіренко Віталіна та Люшньов Олександр з Киселівки, премогла також команда Киселівської ЗОШ.
В 3 групі перемогли Ольга Фесюн (Феськівка) та Валентин Черевко (Ліски), а в командному заліку перемогла команда Березнянської ЗОШ І-ІІ ст.
Результати змагань

Спартакіада шкіл Менщини. Шахи. 11.02.2017

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ В НІЖИНІ ВІДБУВСЯ ДИТЯЧИЙ ШАХОВИЙ ТУРНІР

опубліковано 20 груд. 2016 р., 05:35 Chess Chernihiv

До Дня Святого Миколая у Ніжині, 18 грудня відбувся шаховий турнір. Проходив він у шаховому клубі «Біла тура», на базі ЗОШ №15. Змагання проводились у двох вікових категоріях. За словами одного з організаторів Дмитра Іващенка турнір планувався досить давно. Ідея була підтримана начальником управління освіти при Ніжинській міській раді Станіславом Крапивянським, а спонсорську допомогу надав депутат Чернігівської обласної ради Сергій Охонько, колишній вихованець шахового клубу.

Депутат завітав на гру та привітав юних учасників турніру, побажав хороших спортивних результатів, і запевнив, що і надалі надаватиме всю можливу підтримку шахматистам.

Участь у змаганнях взяли гравці з чотирьох областей України: Чернігівської, Полтавської, Сумської та Київської. Такий дитячий турнір буде в Ніжині традиційним. А от, щодо дорослого, він буде проходити в квітні або травні наступного року, знову ж таки, завдяки підтримки спонсорів.

«Дуже хочеться вірити, що для хлопців – це буде як школа гри в шахи, так і нові знайомства. Між учасниками дуже часто зароджується дружба і вони потім зустрічаються на подібних турнірах в Києві та Чернігові», – розповідає Дмитро Іващенко.

Суддями турніру був тренерський склад шахової школи при Ніжинській ДЮСШШ, які вже 12 років працюють єдиним колективом. Серед них: директор школи та головний суддя Юрій Стражник, Петро Фелімонов, Володимир Харченко, Сергій Іващенко та Дмитро Іващенко.

Отже, результати турніру:

Серед дітей 2001-05 років:1 місце – Ридзель Олександр (6 очок із 7 можливих), 2 місце – Парфьонов Глєб (5,5 очок). 3 місце-поділили ніжинці Іван Вискірко та Вадим Мартиненко, а також учасник з Пирятину Зубенко Данило/Пирятин (по 4,5 очок).

Серед дітей 2006 р.н. та молодших, в командному заліку, 1 місце здобуло м.Ніжин (21,5 очок,склад команди: Олександр Кулєпестін, Данило Судденко, Роман Нагорний, Дмитро Богдан), 2 місце – м.Київ (21 очок). 3 місце – м.Димерка (14 очок). Боротьба за першість тривала до останньої партії. Слід відзначити збірну команду дівчаток ДЮСШШ нашого міста у складі Влади Шейко,Анни Батмаєвої, Анастасії Шеверди, Аліни Недолі, які до останнього туру претендували на призове 3-тє місце,але в рузультаті розділили 4-5 місця.

Інформація з сайту інтернет-видання НЕЖАТИН

ДИТЯЧІ ІНТЕРНЕТ ЗМАГАННЯ

опубліковано 11 груд. 2016 р., 11:57 Chess Chernihiv

Протягом місяця проходили чергові інтернет-турніри у трьох розрядних групах - 1-ий юнацький , третій та другий спортивні розряди. Прийняло участь майже 60 юних шахістів Чернігова, Київа , Ірпеня та Глухова. Змагання по розрядним групам проходили з особисто-командним заліком. Наводимо технічні результати.