ЧЕРНІГІВСЬКУ КАВЯРНЮ ВІДВІДАЛА "БОГИНЯ..."

опубліковано 1 груд. 2014 р., 07:08 Chess Chernihiv   [ оновлено 1 груд. 2014 р., 07:10 ]

В останній день осені, 30 листопада, затишний еспресо-бар «Чашка», відвідала богиня і покровителька шахів Каїсса. Тут пройшов шаховий турнір - матч між командами КДЮСШ № 1 та ДЮСШ «Україна».
Матч проходив на 10 дошках у два тури, з контролем часу - 25 хвилин на партію, кожному з гравців. Організатори змагань постаралися створити 12-річним учасникам умови наближені до важкої турнірній боротьбі, щоб підготувати їх до майбутніх баталій.

Вже через тиждень, у Чернігові в приміщенні КДЮСШ № 1 буде проходити грандіозний Міжнародний шаховий турнір на Кубок Директора, участь у якому вже підтвердили близько ста найсильніших шахістів з України та Білорусі.

А підготовчий матч виграла команда КДЮСШ № 1 з рахунком 13,5: 6,5. По два очки в скарбничку своєї команди принесли: Іван Завада, Кирило Ничипоренко і Микита Броварец з команди КДЮСШ № 1. У команді ДЮСШ «Україна» по два очки набрали Платон Гальперін і Ярослав Химич.

Після напруженого матчу, учасників очікував солодкий стіл, який гостинно надав еспресо-бар «Чашка». Потім, щоб відпочити від головоломних шахових комбінацій, юні спортсмени перемістилися в боулінг-клуб «Світлофор», де пограли в боулінг. У збиванні кеглів, вправно виявилися шахісти з КДЮСШ № 1
.
Володимир Коваль
За матеріалами "ГОРОД.CN"
Фото автора
Comments