ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ В НІЖИНІ ВІДБУВСЯ ДИТЯЧИЙ ШАХОВИЙ ТУРНІР

опубліковано 20 груд. 2016 р., 05:35 Chess Chernihiv
До Дня Святого Миколая у Ніжині, 18 грудня відбувся шаховий турнір. Проходив він у шаховому клубі «Біла тура», на базі ЗОШ №15. Змагання проводились у двох вікових категоріях. За словами одного з організаторів Дмитра Іващенка турнір планувався досить давно. Ідея була підтримана начальником управління освіти при Ніжинській міській раді Станіславом Крапивянським, а спонсорську допомогу надав депутат Чернігівської обласної ради Сергій Охонько, колишній вихованець шахового клубу.

Депутат завітав на гру та привітав юних учасників турніру, побажав хороших спортивних результатів, і запевнив, що і надалі надаватиме всю можливу підтримку шахматистам.

Участь у змаганнях взяли гравці з чотирьох областей України: Чернігівської, Полтавської, Сумської та Київської. Такий дитячий турнір буде в Ніжині традиційним. А от, щодо дорослого, він буде проходити в квітні або травні наступного року, знову ж таки, завдяки підтримки спонсорів.

«Дуже хочеться вірити, що для хлопців – це буде як школа гри в шахи, так і нові знайомства. Між учасниками дуже часто зароджується дружба і вони потім зустрічаються на подібних турнірах в Києві та Чернігові», – розповідає Дмитро Іващенко.

Суддями турніру був тренерський склад шахової школи при Ніжинській ДЮСШШ, які вже 12 років працюють єдиним колективом. Серед них: директор школи та головний суддя Юрій Стражник, Петро Фелімонов, Володимир Харченко, Сергій Іващенко та Дмитро Іващенко.

Отже, результати турніру:

Серед дітей 2001-05 років:1 місце – Ридзель Олександр (6 очок із 7 можливих), 2 місце – Парфьонов Глєб (5,5 очок). 3 місце-поділили ніжинці Іван Вискірко та Вадим Мартиненко, а також учасник з Пирятину Зубенко Данило/Пирятин (по 4,5 очок).

Серед дітей 2006 р.н. та молодших, в командному заліку, 1 місце здобуло м.Ніжин (21,5 очок,склад команди: Олександр Кулєпестін, Данило Судденко, Роман Нагорний, Дмитро Богдан), 2 місце – м.Київ (21 очок). 3 місце – м.Димерка (14 очок). Боротьба за першість тривала до останньої партії. Слід відзначити збірну команду дівчаток ДЮСШШ нашого міста у складі Влади Шейко,Анни Батмаєвої, Анастасії Шеверди, Аліни Недолі, які до останнього туру претендували на призове 3-тє місце,але в рузультаті розділили 4-5 місця.Інформація з сайту інтернет-видання НЕЖАТИН
Comments