ПОКРОВСЬКИЙ ШАХОВИЙ ТУРНІР

опубліковано 11 жовт. 2016 р., 00:40 Chess Chernihiv   [ оновлено 11 жовт. 2016 р., 01:06 ]
В цьому році відкритий особисто-командний чемпіонат м.Ніжина з активних шахів серед юнаків та дівчат відбувся під час проведення традиційного Покровського ярмарку. І в той час, коли на центральних вулицях міста вирували ярмаркові заходи, в місцевій шаховій школі кипіли шахові пристрасті.

У турнірі взяли участь юні шахісти з Києва, Чернігова, Варви, Прилук та Ніжина,- всього 70 учасників. Змагання пройшли у 3 вікових групах : 2001-2003 р.н.,2004-2006 р.н.,2007-2008 р.н. та серед спортсменів IV розряду. Кожен з учасників зіграв по сім партій. Контроль часу - 15 хвилин до кінця партії кожному з гравців.

Серед старших перемогу здобув Назар Лаптій (м.Чернігів), срібна медаль - у Олександра Рідзеля (м.Ніжин), бронза - у чернігівця Віталія Гришка. У середній групі перемогли : Давид Пожар, Микита Броварець (обидва м.Чернігів) та ніжинець Іван Вискірко. Серед 9-річних кращим став Олександр Кулепестін (м.Ніжин), друге та третє місця посіли кияни Тимофій Кузнецов та Богдан Євченко. У юних шахістів IV розряду перемогу святкували : Роман Друзенок (м.Чернігів), Анна Ткаченко (м.Ніжин), Анна Желага (м.Київ).У командному заліку найсильнішими виявились шахісти КДЮСШ-1 (м.Чернігів), всього на півочка відстала команда ДЮСШШ (м.Ніжин),третє місце у команди м.Чернігова.


Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями, грамотами. Всі учасники отримали солодкі призи.

Покровський турнір. Ніжин.

Стражник Ю.Б., головний суддя.
Comments