ЮНІ ШАХІСТИ ВИЗНАЧИЛИ НАЙСИЛЬНІШИХ

опубліковано 21 лют. 2016 р., 23:26 Chess Chernihiv
У Чернігові завершився Чемпіонат області з шахів серед юнаків і дівчат до десяти і шістнадцяти років, який проходив з 12 по 21 лютого.
Як зазначили організатори турніру, переможці у віковій категорії до десяти років, відразу потрапляють у фінал чемпіонату України, який відбудеться на початку травня в Миколаєві, а старші юнаки, восени будуть грати в півфіналі цих престижних змагань.
Змагання проходили в залі КДЮСШ № 1. У них взяли участь юні шахісти з Чернігова, Ніжина та Прилук. У віковій категорії до 10 років, боротьбу вели 28 чоловік, а в категорії до 16 років - 34 людини. Кожен з учасників зіграв за дев'ять партій. Контроль часу - 1 година 15 хвилин до кінця партії кожному з гравців.
- Дуже приємно приймати змагання такого рівня. З кожним роком у нас збільшується кількість дітей захоплюються шахами. Це дуже важливо. Ми нагороджуємо їх і даруємо подарунки, щоб у них було прагнення вчитися цій грі і захищати честь нашої школи, міста та області, - каже Сергій Романчук, директор КДЮСШ № 1.
Переможцем в групі до 10 років, став наймолодший учасник турніру, восьмирічний Саша Кулепестін з Ніжина. Друге місце зайняв Коля Семешко, і третє - Женя Палієнко, обидва шахісти з Чернігова.
У дівчаток в цій віковій категорії місця розподілилися так:
1 місце - Владислава Шейко (Ніжин);
2 місце - Валерія Тубан (Чернігів);
3 місце - Настя Шеверда (Ніжин).
У віковій категорії до 16 років, переможцем став Віталій Гришко. Друге місце - Єгор Кузьменко. Третє місце - Назар Лаптий. Всі шахісти з Чернігова.
У дівчаток переможницею стала Мілена Мхітарян. Друге місце - Валерія Дудорова.
Переможці та призери змагань нагороджені медалями та подарунками від спонсорів змагань. Всі учасники отримали грамоти та солодкі призи.
Спонсори змагань: партія «УКРОП» і ПАТ «Базис».


Автор Володимир Коваль. www.gorod.cn.ua
Comments