НАШІ ГРАВЦІ ЗА МЕЖАМИ ОБЛАСТІ

В ТУРЕЧЧИНІ ВІДБУЛАСЯ ВСЕСВІТНЯ ДИТЯЧА ШАХОВА ОЛІМПІАДА

опубліковано 11 лист. 2019 р., 08:02 Chess Chernihiv

Збірна України у складі Марії Бердник, Платона Гальперіна, Владислава Ларкіна, Юліана Мальованого та Даниїла Мосесова приймала участь у Всесвітній дитячій шаховій олімпіаді (до 16 років), яка проходила у м.Чорум (Туреччина) з 28 жовтня по 6 листопада 2019 року.

За підсумками змагань українська збірна посіла 6-те місце (12 командних очок; перемоги над Ісландією, Чехією, Чорногорією, Ізраїлем, Китаєм; поразки від Болгарії та Узбекистану, нічиї з Азербайджаном та Туреччиною).

ЗБІРНА КОМАНДА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ - БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ ДО 16 РОКІВ

опубліковано 29 вер. 2019 р., 08:43 Chess Chernihiv   [ оновлено 29 вер. 2019 р., 08:44 ]

У м.Дніпро фінішував командний чемпіонат України серед юнаків та дівчат у віковій категорії віком до 16 років.


У “класиці” перше місце посіли шахісти Вінниччини, друге місце у команди Херсонської області, третє місце посіла збірна Чернігівської області.
У швидких та блискавичних шахах перші трійки виглядають однаково - Одеська область-1, Івано-Франківська область, Чернігівська область.
Вітаємо чемпіонів та призерів!

ЧЕРНІГІВЦІ ОТРИМАЛИ ДВА СРІБЛА НА МІЖНАРОДНОМУ ШАХОВОМУ ФЕСТИВАЛІ "ЗОЛОТА МОЛОДЬ"

опубліковано 11 лип. 2019 р., 07:43 Chess Chernihiv   [ оновлено 12 лип. 2019 р., 13:15 користувачем Юрій Стальниченко ]

В Вінниці з 03 липня по 07 липня пройшов міжнародний шаховий фестиваль "Золота молодь" ,який зібрав  у 5 вікових групах 648 юних шахістів з 8 країн світу. Чудово виступили чернігівські зірочки Аліна Донець ( група до 6 років ) та Назар Лаптій ( група до 14 років ). Вони в своїх віковим категоріях вибороли срібло.


Ознайомитися з підсумковими таблицями можна за посиланнями: U06, U14
Деталі турніру висвітлені на сайті FIDE
Фото взято з сайту FIDE

КОРЮКІВЧАНИН ОЛЕГ МІЛЕЙКО ПЕРЕМІГ У БЛІЦ-ТУРНІРІ В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОМУ

опубліковано 3 вер. 2018 р., 02:11 Chess Chernihiv   [ оновлено 3 вер. 2018 р., 02:44 ]

24 серпня в Білгород-Дністровському шахово-шашковому клубі відбувся двохколовий турнір з блискавичних шахів. Здобувши 15 перемог у 16 іграх, переможцем турніру став кмс  Мілейко Олег, НР- 2052, Корюківка, Чернігівсьа область. Друге призове місце з 12 очками у Шабанова Володимира і замкнув трійку призерів з 11 очками, Фаутов Грігорій. В п'ятірку кращих шахістів турніру увійшли Георгієв Микола - 9,5 очок і Дарьев Сергій - 9 очок.НАШІ ШАХІСТИ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У XXVIII МІЖНАРОЖНОМУ ШАХОВОМУ ФЕСТИВАЛІ "КИЇВСЬКА ВЕСНА - 2018"

опубліковано 10 квіт. 2018 р., 02:35 Chess Chernihiv   [ оновлено 10 квіт. 2018 р., 03:45 ]

На весняних канікулах вихованці ніжинської шахової школи взяли участь у традиційному 
XXVIII Міжнародному фестивалі «Київська весна». 420 шахістів з багатьох областей України та Польщі протягом тижня з 25 по 31 березня змагались у гостинному приміщенні ЗОШ №219 Оболонського району м.Києва. У програмі фестивалю було передбачено 8 турнірів : 5 - з класичних шахів, 2 - з швидких шахів та 1 - з блискавичної гри в шахи. Ніжинські спортсмени виступали у групах «А» - OPEN (2003 р.н. та старші), «В» - (2004-2005 р.н.), «D» - (2008-2009 р.н.) – класичні шахи з обрахунком рейтингу України та у групі «I» - (2008-2012 р.н.) - швидкі шахи з обрахунком міжнародного рейтингу FIDE. Найкращий результат - у Олександра Кулепестіна (група «D» - 120 учасників!), 8,0 очок з 9 можливих – чисте 1 місце та + 52 пункти до національного рейтингу! У турнірі «I» (102 учасники), набравши, як і переможець, 8,0 очок з 9 можливих, Сашко посів 2 місце за додатковими показниками. Кіріл Білиловець (група «В» - 49 учасників) показав досить непоганий результат – 5,5 очок з 9 та 11 місце, отримавши спеціальний приз.ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З ШАХІВ – ПЕРЕМОГА У ЧЕРНІГІВЧАН!

опубліковано 5 бер. 2018 р., 04:55 Chess Chernihiv

3 березня 2018 року Всеукраїнські змагання з шахів серед працівників освіти – членів Профспілки працівників освіти і науки України завершилися.
У спортивному святі взяли участь понад 70 гравців, серед яких – 23 вчителі загальноосвітніх навчальних закладів та 5 директорів шкіл; 11 викладачів та працівників вищих навчальних закладів; 16 тренерів дитячо-юнацьких спортивних шкіл; 15 керівників гуртків і працівників позашкільних навчальних закладів та два пенсіонери.
Урочисту церемонію закриття провели Любов Гарбаренко – заступник Голови Профспілки працівників освіти і науки України, Юрій Пепа – головний суддя змагань і члени Головної суддівської команди.
Любов Гарбаренко щиро подякувала усім учасникам і закликала залучати молодь до освітянських змагань, адже починаючим шахістам є чому повчитися у спортсменів із багаторічним досвідом. І після ознайомлення з протоколом засідання суддівської колегії, який зачитав головний секретар змагань, судді I-ї категорії Анатолій Кабанов, розпочалася урочиста частина й нагородження переможців та призерів.
Отож, за підсумками трьох днів змагань переможцями у командному заліку визнано команду Чернігівської області, яку нагородили дипломом, кубком та грошовою премією у розмірі 5000 гривень, а учасників – дипломами та золотими медалями.
ІІ місце та срібло здобула команда Одеської області (їх нагороджено дипломом, кубком та грошовою премією у розмірі 4000 гривень, а кожен учасник отримав диплом та срібну медаль).
ІІІ місце та бронзу в командному заліку здобула команда міста Києва, яка отримала диплом, кубок та грошову премію у розмірі 3500 гривень, а кожного учасника нагороджено дипломом та бронзовою медаллю.
IV місце у командному заліку посіла команда із Закарпатської області, V місце отримала команда Сумської області, а VI місце у команди із Рівненської області.
За активну участь у змаганнях із шахів було відзначено команди та учасників із Волинської, Житомирської, Черкаської, Луганської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Полтавської, Миколаївської, Київської, Донецької, Чернівецької та Тернопільської областей.
Головною суддівською колегією за пропозицією представників команд було прийнято рішення про додаткове відзначення в особистому заліку за кращі показники на дошках серед чоловіків та жінок.
Так, ІІІ місце на 2-й чоловічій дошці здобув Владислав Рогоз (член команди Сумської області), ІІ місце на 2-й чоловічій дошці здобув Сергій Онищук (член команди Івано-Франківської області), І місце на 2-й чоловічій дошці здобув Іван Куцик (член команди Івано-Франківської області).
ІІІ місце на 1-й чоловічій дошці здобув Андрій Шанковський (член команди Івано-Франківської області), ІІ місце на 1-й чоловічій дошці здобув Роман Тісевич (член команди Одеської області), І місце на 1-й чоловічій дошці здобув Спартак Височин (член команди міста Києва).
Серед жінок ІІІ місце на 2-й жіночій дошці здобула Тетяна Портянко (член команди Волинської області), ІІ місце на 2-й жіночій дошці здобула Галина Сиротюк (член команди Донецької області), І місце на 2-й жіночій дошці здобула Ліна Петренчук (член команди Житомирської області).
ІІІ місце на 1-й жіночій дошці здобула Олена Черняк (член команди Волинської області), ІІ місце на 1-й жіночій дошці здобула Марія Кухтин (член команди Львівської області), і І місце на 1-й жіночій дошці здобула Євгенія Майборода (член команди Чернігівської області).
Усі переможці на дошках отримали дипломи ЦК Профспілки працівників освіти і науки України та набори шахів за перші місця.
ЦК Профспілки працівників освіти і науки України висловлює подяку організаціям-партнерам – Федерації шахів України, Громадській організації «Шаховий центр» та колективу ДПЗОВ «Пуща-Водиця» – за сприяння у організації та проведенні змагань.

Щиро вітаємо усіх переможців та призерів!

Бажаємо успіхів, добра, творчої наснаги та вдосконалення своїх практичних навичок та майстерності! Спорт і Профспілка об’єднує!

Деталі турніру за посиланнямЗа інформацією з сайту https://pon.org.ua/novyny/6206-vseukrayinsk-zmagannya-z-shahv-peremoga-u-cherngvchan.html

НАШІ ШАХІСТИ ПЕРЕМОЖЦІ ШАХОВОГО ФЕСТИВАЛЮ "ОБОЛОНЬ 2017"

опубліковано 30 серп. 2017 р., 22:38 Chess Chernihiv   [ оновлено 30 серп. 2017 р., 22:48 ]

З 23 по 27 серпня  в м.Києві відбувся Всеукраїнський шаховий фестиваль до Дня Незалежності України «Оболонь-2017». 358 шахістів з різних куточків України, в тому числі з Чернігівщини, виборювали звання найсильніших у 5 вікових групах. Найкраще виступили : вихованець Ніжинської ДЮСШШ Олександр Кулепестін, який у своїй віковій категорії (2008-2009 р.н.,54 учасники) з результатом 8 очок з 9 можливих  зайняв 1 місце та чернігівчанин Віталій Гришко – ДЮСШ з шахів ФСТ «Україна» , який переміг у турнірі з швидких шахів – 7,5 з 9 ( 2005 р.н. та молодші, 94 учасники).КОМАНДНЕ СРІБЛО ВСЕСВІТНЬОЇ ШАХОВОЇ ОЛІМПІАДИ СЕРЕД СПОРТСМЕНІВ З ВАДДАМИ ЗОРУ ЗДОБУВ ЧЕРНІГІВЕЦЬ ОЛЕГ ТУКА

опубліковано 19 лип. 2017 р., 03:34 Chess Chernihiv

Національна збірна команда України з шахів стала другою на Всесвітній шаховій олімпіаді серед спортсменів з вадами зору, що пройшла у м. Охрід (Республіка Македонія). На другій дошці кольови нашої держави захищав чернігівець Олег Тука.
 
Федерація шахів Чернігівської області вітає Олега та всю команду спортсменів та тренерів з успішним виступом.

СРІБЛО КОМАНДНОГО ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ В УКРАЇНЦІВ

опубліковано 7 серп. 2016 р., 05:05 Chess Chernihiv

Фото з архіву: ММ Олег Тука
Чернігівець Олег Тука у складі збірної України став срібним призером у 1 командному чемпіонаті Європи 
серед шахістів з проблемами зору, який проходив 23.07-02.08 в м. Варшава, Польща. 
Наші збірники посіли 2 підсумкове місце пропустивши вперед першу збірну Польщі та випередивши за додатковими показниками збірну Россії, яка посіла 3 місце. В складі збірної України також виступали Сергій Григорчук (Херсон), Сергій Васін (Київ), Олег Тука (Чернігів), Ігорь Шепелєв (Краматорськ) та Влад Колпаков (Львів), тренер В.Гриньов (Київ).
Федерація шахів Чернігівської області щиро вітає пана Олега та всіх гравців збірної України та бажає їй нових перемог в запеклих шахових баталіях на всеукраїнському та міжнарожному рівнях.

ВОЛОДИМИР - ЧЕТВЕРТИЙ

опубліковано 8 лип. 2015 р., 10:58 Юрій Стальниченко   [ оновлено 14 лип. 2015 р., 12:07 користувачем Chess Chernihiv ]

В фіналі чемпіонату України серед чоловіків з блискавичних шахів, який відбувся 29-30 червня у прекрасному місті Львові наш Володимир Михальський з Ніжина зайняв почесне 4 місце. Перемогу ж в змаганнях св'яткував ГМ Володимир Онищук, ставши дворазовим чемпіоном - вигравши турнір з швидких шахів 9/11 очок і 11/11 очок у турнірі з бліцу.
Ви можете побачити повну турнірну таблицю за посиланням.

1-10 of 16