НОВИНИТРІО З ЧЕРНІГОВА - ПЕРЕМОЖЦІ 10 ЕТАПУ КУБКУ ФЕДЕРАЦІЙ

опубліковано 7 груд. 2017 р., 11:25 Chess Chernihiv

Десятий , останній етап Кубку федерацій з активних шахів  2017 року зібрав 40 шахістів  з Чернігова, Куликівки, Городні, Сосниці та Ріпок. Тріо чернігівських шахістів набрало по 7 очок з 9 можливих - кмс Валерій Плаксін , мм Олег Тука та кмс Ігор Кабанов. Коефіцієнт Бухгольця в такому порядку і розставив їх на п"єдесталі пошани.  Більш детально див. результати у таблиці.

ТРІУМФ СЕРГІЯ МУХИ НА 9-МУ КУБКУ ФЕДЕРАЦІЙ З АКТВИНИХ ШАХІВ

опубліковано 6 груд. 2017 р., 07:51 Chess Chernihiv

9 етап Кубку федерацій з активних шахів закінчився повним тріумфом майстра спорту України  Сергія Мухи , який набрав стовідсотковий результат  - 9 очок з 9 можливих! На другій сходинці п"єдесталу  пошани  кандидат в майстри спорту з Ніжина Ігор Рудик- 7 очок . На третьому місці чернігівський кандидат в майстри спорту Ігор Кабанов з 6,5 очками.Більш детально див. у таблиці.

"220 ВОЛЬТ" ЧЕМПІОНИ КОМАНДНОГО ЧЕМПІОНАТУ З АКТИВНИХ ШАХІВ

опубліковано 6 груд. 2017 р., 07:40 Chess Chernihiv

3-ій відкритий командний чемпіонат ФШЧО з активних шахів зібрав 21 команду Чернігівщини. Змагання пройшли за підтримки президента Федерації шахів Чернігівської області Юрія Тарасовця  та народного депутата України Валерія Дубеля. Склад кожної команди - 3 шахіста незалежно від статі. Швейцарська система , 7 турів з контролем 10хв.+5 сек. Запекла боротьба точилась до останьої партії турніру . Перше місце виборола  з результатом 12 очок з 14 можливих чернігівська молодіжна команда " 220 вольт" у складі кандидатів в майстри спрту - Валентин Гречко , Ігор Малецький та Дмитро Заліський. Вони нагороджені  перехідним кубком , медалями  та грошовим призом 1200грн. Стільки ж  очок у команди КДЮСШ№1 м.Чернігова  ( мс Сергій Муха , кмс Назар Лаптій та кмс Валерій Плаксін ),але за додатковими показниками вони на другому місці ( нагороджені медалями та грошовим призом 1000грн.). На 2 очка менше у команди м.Ніжина - кандидати в майстри спорту Володимир Михальський , Денис Стеценко та Ігор Рудик ( нагорджені медалями та грошовим призом 800 грн.). Грошовими призами нагороджені перші 7 команд та спецпризами краща команда серед школярів ( ДЮСШ з шахів  м. Ніжина). Дільш детально див. результати у таблицях. 

РЕЗУЛЬТАТИ 8 ЕТАПУ КУБКУ ФЕДЕРАЦІЙ

опубліковано 11 лист. 2017 р., 02:03 Chess Chernihiv   [ оновлено 11 лист. 2017 р., 02:23 ]

8 етап Кубку федерацій з активних шахів проходив якби по сценарію Меморіалу Миколи Твердовського. Знов точилась запекла боротьба за перше місце між кмс Лаптієм Назаром та мс Мухою Сергієм. І знову старший за віком та за шаховим рангом переміг. Назар набрав на пів-очка менше, а на третій сходинці пєдесталу  досвідчений кмс з Ніжина Кожемяко Микола.

В МЕМОРІАЛІ ТВЕРДОВСЬКОГО ПЕРЕМОГУ ЗДОБУВ МАЙСТЕР СПОРТУ СЕРГІЙ МУХА

опубліковано 11 лист. 2017 р., 02:00 Chess Chernihiv   [ оновлено 11 лист. 2017 р., 02:25 ]

Фото з архіву.
9 Меморіал з шахів памяті Миколи Твердовського зібрав 38 шахістів Чернігова, Ічні та Сосниці. Швейцарська система в 9 турів , контроль - 60хв.+20 сек. за кожний зроблений хід починаючи з першого. На початку змагань виступив з віршем присвяченим  памяті Миколи Твердовсько  чернігівський любитель шахів та поезії  Михайло Чаусов. Після перших турів змагань лідерство захопив наймолодший кандидат в майстри спорту  Чернігівщини - Лаптій Назар. Його весь час переслідував майстер спорту Муха Сергій. Все вирішив останній тур.  Назар помилився і програв кмс Кабанову Ігорю, а Сергій отримав впевнену перемогу і обійшов Назара на пів-очка. На третьому місці кмс Валерій Плаксін. На турнірі було встановлено 18 грошових призів. Більш детально - див. таблицю. 

РЕЗУЛЬТАТИ 7 ЕТАПУ КУБКУ ФЕДЕРАЦІЙ З АКТИВНИХ ШАХІВ

опубліковано 24 вер. 2017 р., 22:15 Chess Chernihiv   [ оновлено 10 жовт. 2017 р., 07:38 користувачем Юрій Стальниченко ]

Черговий , 7 етап Кубку федерацій з активних шахів відбувся в КДЮСШ№1. Прийняло участь 34 шахіста з Чернігова, Сосниці та Семенівки. Весь турнір запекла боротьба за перше місце точилась між першорозрядником Назаром Лаптієм та майстром спорту України Сергієм Мухою. Вони , в підсумку , набрали по 8 очок з 9 можливих. "Фотофініш" ( тобто , коефіцієнт Бухгольця) вивів на перше місце Сергія Муху. Більш детально - див.таблицю. 

РЕЗУЛЬТАТИ 7 КУБКУ ФЕДЕРАЦІЙ


В ЧЕРНІГОВІ РОЗІГРАНО ЗВАННЯ ЧЕМПІОНА УКРАЇНИ З ШАХІВ

опубліковано 21 серп. 2017 р., 12:43 Chess Chernihiv   [ оновлено 21 серп. 2017 р., 12:46 ]

Протягом 9 днів за шахівницями в КДЮСШ№1 було розіграно звання чемпіонів України серед ветеранів ( 1967р.н. та старші) з класичних, швидких та блискавичних шахів. Було виявлено у всіх дисциплінах переможців у двох вікових категоріях - 50+ та 65+.  Переможці та призери нагороджені кубками, медалями ,дипломами та грошовими призами. Приємно відмітити , що з 18 призових місць - рівно половина - в активі ветеранів Чернігівщини. Чемпіонат з класичних  шахів проходив з обрахунком українського рейтингу. А змагання з рапіду та бліцу - з обрахунком рейтингу FIDE.
Деталі турніру:

Підсумкова таблиця Чемпіонату України серед ветеранів 2017 - класика

Підсумкова таблиця Чемпіонату України серед ветеранів - швидкі шахи

Підсумкова таблиця Чемпіонату України серед веретанів - бліц


Більше фото.


В ЧЕРНІГОВІ СТАРТУВАВ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З КЛАСИЧНИХ ШАХІВ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ

опубліковано 13 серп. 2017 р., 09:59 Chess Chernihiv   [ оновлено 15 серп. 2017 р., 02:12 ]

Чернігові стартував Чемпіонат України з класичних шахів серед ветеранів (1967р.н. та старші). Приймають участь 34 шахіста ( з них 6 майстрів) з 8 областей України. 

В МЕМОРІАЛІ ВОЛОДИМИРА ЛІПЧАНСЬКОГО ПЕРЕМІГ ПЛАТОН ГАЛЬПЕРІН

опубліковано 17 лип. 2017 р., 10:10 Chess Chernihiv

Архівне фото
В Чернігові пройшов перший Меморіал Володимира Ліпчанського з активних шахів.Володимир Ліпчанський   відомий чернігівський шахіст , який дуже любив шахи та активно популяризував їх. Прийняли участь шістдесят  шахістів Чернігівщини. Переміг кмс Платон Гальперин. Ці змагання вирішено зробити традиційними та внести в календарний план Федерації шахів Чернігівської області. Цей турнір є також  шостим етапом Кубку федерацій з активних шахів.

ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ ТУРНІРА


ПІДСУМКИ МІЖНАРОДНОГО ШАХОВОГО ФЕСТИВАЛЮ "ЗАЧАРОВАНА ДЕСНА"

опубліковано 10 лип. 2017 р., 00:38 Chess Chernihiv   [ оновлено 12 лип. 2017 р., 02:54 ]

Останній тур  Міжнародного фестивалю "Зачарована Десна-2017"  виявив переможців та призерів  змагань. В турнірі "А"  переміг кмс з м.Кропівницького  Данііл Шевченко . Другим був наймолодший учасник цього турніру  дванадцятирічний першорозрядник з Чернігова Назар Лаптій. Він виконав норматив " кандидату в майстри спорту України" в ціх змаганнях. На третьому місті майстер ФІДЕ з Бреста ( Білорусь) Владислав Каташук. В турнірі "Б" ( грали діти не старше 12 років) переміг  київський першорозрядник Володимир Зубар. В командному заліку на фініші всіх випередила дружна команда "Коники" (Брест)- 19,5 очок з 27 можливих. На  пів-очка менше у команди КДЮСШ№1 (м.Чернігів). На третьому - ДЮСШ з шахів (м.Ніжин) з 18 очками.

1-10 of 103