НОВИНИ"ВІЙНА" НА ШАХІВНИЦІ

опубліковано 3 черв. 2018 р., 10:12 Chess Chernihiv

Всі вони пройшли випробування бойовими діями, хто в Афганістані, хто в АТО. Вони знають тактику ведення бою, мають стратегічне мислення. Але сьогодні, вони змінили холодні окопи на затишний спортивний зал, і продовжили бій за шахівницею.
2 - 3 червня, в спортивному залі КДЮСШ № 1 Управління освіти Чернігівської міськради, пройшов II Чемпіонат України з шахів та шашок серед учасників бойових дій.
У змаганнях брали участь: дванадцять спортсменів в шаховому турнірі, і шість в шашковому. Крім чернігівських шахістів приїхали учасники з Києва, Полтави, Харкова, Луцька, Одеси, Кременчука і Львова.
Змагання проводилися за коловою системою з контролем часу - 15 хвилин плюс 5 секунд кожному учаснику починаючи з першого ходу.
Переможці та призери нагороджені медалями та Кубками.

Ними стали:

Турнір з шашок
1 місце - Юрій Кунець (Львів)
2 місце - Петро Сигиді (Одеса)
3 місце - Андрій Леоненко (Чернігів)

Турнір з шахів
1 місце - Вадим Марченко (м.Бровари, Київська обл.)
2 місце - Іван Урупа (Луцьк)
3 місце - Сергій Вус (Харків)

Матеріали із сайту GOROD.CN.UA
Автор Володимир Коваль 

НАЗАР ЛАПТІЙ ВІДСВЯТКУВАВ ПЕРЕМОГУ У ВІДКРИТОМУ ЧЕМПІОНАТІ ОБЛАСТІ З АКТИВНИХ ШАХІВ

опубліковано 3 черв. 2018 р., 07:51 Chess Chernihiv   [ оновлено 3 черв. 2018 р., 08:03 ]

В цьогорічному відкритому чемпіонаті Чернігівської області з активних шахів серед чоловіків та юнаків і дівчат 2001-2002р.н. та молодше прийняли участь 37 шахістів Чернігова , Ніжина, Козельця , Ріпок та Республіки Індія. Віковий діапазон - від 10 до 80 років. З перших турів лідерство захопив тринадцятирічний кмс з Чернігова Лаптій Назар. Він і зайняв перше місце , набравши 7, 5 очок з 9 можливих,  випередивши двох майстрів спорту та близько 20 кмс ( решта - першорозрядники). Змагання тривали близько 6 годин.  І тому підримка спонсорів  ( а це  завдяки їм був безкоштовний чай та печиво) була високо оцінена учасниками.


 

НАСТУП МОЛОДІ

опубліковано 27 трав. 2018 р., 21:38 Chess Chernihiv   [ оновлено 27 трав. 2018 р., 21:42 ]

5 етап Кубку федерацій-2018 з активних шахів  пройшов під знаком наступу молоді. Перше місце  ( а всього приймало участь 32 шанувальники  цієї древньої гри) виборов  тринадцятирічний кмс Назар Лаптій. На другому першорозрядник Андрій Гладиш ( йому 24 роки). На третій сходинці п'єдисталу пошани кмс Дмитро Заліський ( йому 26 років). Всі призери - з м.Чернігова.  Більш детально - див. таблицю.

РЕЗУЛЬТАТИ ЧЕТВЕРТОГО ЕТАПУ КУБКУ ФЕДЕРАЦІЙ

опубліковано 20 квіт. 2018 р., 08:47 Chess Chernihiv

Черговий , четвертий етап Кубку федерацій з активних шахів , зібрав досить міцний кваліфікаційний склад учасників з Чернігова, Ріпок , Київа. Завітав до шахістів Чернігівщини представник  Індії - Абішек Томре , який тимчасово  зараз живе в Чернігові. 1 міжнародний майстер , 1 майстер спорту , 16 кандидатів в майстри спорту України та решта - першорозрядники ,всього 39 любителів цієї древньої гри прийняли участь в змаганнях.Лише останній тур виявив переможця. Ним став кмс Назар Лаптій - 7,5 очок з 9 можливих. На півочка менше у другого призера кмс Віталія Холодняка ( обидва - Чернігів). На третій сходинці пошани кмс Гліб Буфін , який зараз навчається в одному із столичних вищих закладів освіти.

ВІДБУЛИСЯ ЗВІТНО-ВИБОРЧІ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ЧЛЕНІВ ФЕДЕРАЦІЇ

опубліковано 17 квіт. 2018 р., 08:23 Chess Chernihiv

В приміщенні КДЮСШ№1 м.Чернігова відбулась звітно-виборчі загальні збори членів Федерації шахів Чернігівської області. Зі звітом про проведену роботу виконкому ФШЧО за чотирирічний період  виступив президент федерації Юрій Миколаєвич Тарасовець. Також від контрольно-ревізійної комісії ФШЧО виступила Наталія Вікторівна Кологойда.  Були розглянуті також інші поточні питання. На наступний чотирирічний термін президентом Федерації шахів Чернігівської області знову обрано Ю.М.Тарасовця. Оновлено склад виконкому ФШЧО.

РЕЗУЛЬТАТИ ТРЕТЬОГО ЕТАПУ КУРБКУ ФЕДЕРАЦІЙ

опубліковано 3 квіт. 2018 р., 08:20 Chess Chernihiv

В третьому етапі Кубку федерацій з активних шахів прийняли участь 31 шахіст з Чернігова та Ріпок.  Традиційна "швейцарка" в 9 турів з контролем  10 хв. + 5 сек. З перших турів лідерство захопив кандидат в майстри спорту України Дмитро Заліський . Після 7 турів він мав стовідсотковий результат - 7 очок з 7 можливих  і значно випереджав своїх суперників. Він і виграв цей етап  на фініші зменшивши темп - 7,5 очок з 9 можливих.

ВОЛОДИМИР ТА ЯРОСЛАВ - ЧЕМПІОНИ ОБЛАСТІ

опубліковано 23 бер. 2018 р., 01:22 Chess Chernihiv

Чемпіонат області  з класичних шахів серед чоловіків  та юнаків віком до 18 років завершився впевненою перемогою ніжинського кандидата в майстри спорту Володимира Михальського - 8 очок з 9 можливих ! ( жодної поразки). Він випередив найближчих суперників на 1,5 очка. Друге -четверте місця розділили мс Сергій Муха , першорозрядники Ігор Лукяниця та Ярослав Свириденко ( всі -Чернігів). Коефіцієнт Бухгольця так і розставив їх в турнірній таблиці. Було проведено окремий залік серед юнаків до 18 років. Сенсаційно чемпіоном серед юнаків до 18 років став десятирічний Ярослав Свириденко. Більш детально див. у таблиці.

ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ШАХІВ СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ ПЕРЕТНУВ ЕКВАТОР

опубліковано 14 бер. 2018 р., 00:21 Chess Chernihiv

Триває в КДЮСШ№1 чемпіонат області серед чоловіків( з окремим заліком серед юнаків віком до 18 років). Після 5 турів попереду кандидати в майстри спорту України  Ігор Кабанов (Чернігів) та Володимир Михальський (Ніжин(). Вони мають  по 4,5 очок. Пропонуємо  увазі любителів шахів  пари на 6 тур та  турнірне становище після 5 турів.

ВАЛЕРІЙ ПЛАКСІН - ПЕРЕМОЖЕЦЬ ДРУГОГО ЕТАПУ КУБКУ ФЕДЕРАЦІЙ -2018

опубліковано 14 бер. 2018 р., 00:16 Chess Chernihiv

2 етап Кубку федерацій з активних шахів зібрав 27 любителів шахів з Чернігова,Ріпок та Сосниці . Перше місце зайняв кмс з Чернігова Валерій Плаксін. Він лише пів-очка "подарував" суперникам в 9 турах. Більш детально - див. таблицю.


У ПРИЛУКАХ ВІДБУВСЯ ТУРНІР ПАМ'ЯТІ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

опубліковано 2 бер. 2018 р., 22:01 Юрій Стальниченко   [ оновлено 5 бер. 2018 р., 02:57 користувачем Chess Chernihiv ]

У  Прилуках відбувся командний міжобласний турнір  з шахів, присвячений  Пам’яті Героїв Небесної Сотні.

24 лютого  2018 року в приміщенні Прилуцького агротехнічного коледжу  відбувся  командний міжобласний  турнір з активних шахів,  присвячений Пам’яті Героїв Небесної Сотні.                                       

                                                                                                            

В турнірі прийняло участь 10 команд з 3 областей України (Чернігівська,Сумська,Полтавська), по 5 шахістів у кожній команді.

                      

Турнір   проведено   за   коловою   системою, контроль  часу  - 15   хвилин   для   кожного   учасника. Переможцями та призерами турніру стали : 1 місце  команда м. Ніжина, 2 місце команда м. Прилуки, 3 місце  команда  м.Лохвиця Полтавської області. Переможець турніру, команда міста Ніжина, отримала перехідний Кубок, грамоту та медалі сектору по фізичній культурі та спорту Прилуцької міської ради.

.                     

За команду м. Ніжина виступали  Михальський Володимир, Рудик Ігор,  Кожем’яко Микола, Медвідь Анатолій та Яременко Олег.

                      

За команду м. Прилуки виступали  Щепаняк Степан, Гайдук Дмитро, Костиркін Максим, Борисов Юрій та Очковський Валерій.

                      

Склад команди третього призера – команди  м. Лохвиця: Дерев’янко Сергій,Карась Ярослав,Пащенко Володимир,Гаркуша Ігор, Лисюк Володимир та запасний Кузьменко Олександр.

                                            

 Призери турніру  також нагороджені   грамотами  та медалями, а також призами від спонсорів турніру та міської ради. Приз найстаршому учаснику турніру отримав шахіст  прилуцької команди «Факел» Аніщенко Петро, 1937 року народження. Юні прилуцькі шахісти, вихованці шахового відділення Прилуцької ДЮСШ, які теж виступали в цьому турнірі окремою командою, отримали солодощі від організаторів турніру.                         

                      

                      Таблиці результатів турніру додаються.

Прилуки турнір Небесної сотні 24.02.2018.doc


1-10 of 121