НОВИНИПЕРЕМОЖЦЮ ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ ЧЕРНІГОВА З ШАХІВ - 13 РОКІВ

опубліковано 4 трав. 2019 р., 03:09 Юрій Стальниченко

29 квітня в приміщенні КДЮСШ#1 м.Чернігова  відбувся відкритий чемпіонат м. Чернігова з активних шахів серед чоловіків та юнаків до 18 років. Він зібрав 31 любителів шахів віком від 10 до 86 років з Чернігова , Славутича та Ріпок. В результаті запеклої боротьби перше- друге місця поділили кандидати в майстри спорту України Назар Лаптій та Валентин Гречко . За додатковими показниками чемпіоном міста з активних шахів серед чоловіків та юнаків до 18 років став тринадцятирічний Назар. На третій сходинці пошани міжнародний майстер Олег Тука ( всі призери з Чернігова)  Більш детально - див. таблиці.

Підсумкова таблиця змагань


"СТАРОДАВНІЙ ЧЕРНІГІВ - 2019"

опубліковано 2 квіт. 2019 р., 12:18 Chess Chernihiv   [ оновлено 2 квіт. 2019 р., 12:19 ]

В обласному центрі відбувся цікавий турнір з активних шахів "Стародавній Чернігів-2019" на призи депутата обласної ради Дмитра Блауша. Змагання проходили у двох групах - група "А" - OPEN у 11 турів з контролем 10хв.+5сек., група "Б" - діти  2007 р.н. та  молодше ( 9 турів з контролем 15 хв.+5 сек.). До нас завітали любителі шахів з Ніжина , Києва, Сосниці ,Ріпок, Городні . Славутича , Борзни та Ічні. Всього приймало участь 109 шахістів віком від 5 до 85 років!  В групі "А" перше-друге місця розділили чернігівчани майстер спорту Сергій Муха та кандидат в майстри Назар Лаптій - по 9 очок з 11 можливих . Додаткові показники вивели на перше місце Сергія. Треба додати , що у  Назара Лаптія в цьому році  це четвертий  турнір поспіль . де він займає друге місце. Якщо на прочатку лютого на чемпіонаті України з шахів серед юнаків до 14 років ( у м.Дніпро) він зайняв друге місце поступившись першому на пів-очка, то в трьох наступних турнірах його "підводили " лише додаткові показники . Ось така арифметика... А в турнірі молодших ( діти 2007р.н. та мол. з кваліфікацією не вище 3-го розряду) потужно фінішував і  зайняв перше місце  третьорозрядник Кирил Стародуб. Більш детально - див. таблиці турніру "А" та турніру "Б".


Володимир Михальський - чемпіон області другий рік поспіль

опубліковано 26 бер. 2019 р., 12:35 Chess Chernihiv   [ оновлено 27 бер. 2019 р., 12:32 користувачем Юрій Стальниченко ]

Отже , закінчився відкритий чемпіонат області серед чоловіків ( з окремим заліком серед юнаків до 18 років). Все вирішувалось буквально на останніх хвилинах останнього туру. В результаті запеклої боротьби перше- друге місця розділили майстер спорту  Володимир Михальський та кандидат в майстри спорту Назар Лаптій. Вони набрали по 7 очок з 9 можливих. "Бухгольць" виявився у них однаковий , другий  додатковий показник  - "коефіцієнт прогресу" теж виявився рівний у них. І лише за третім додатковим показником - за кількістю перемог -  виявився цьогорічний чемпіон області серед чоловіків. Ним став Володимир Михальський ( у нього 6 перемог , а у Назара -5 ). Вітаємо  Володимира з черговою перемогою на чемпіонаті області серед чоловіків. А  тринадцятирічний Назар до титулу " віце-чемпіона області серед чоловіків " також отримав медаль чемпіона області серед юнаків до 18 років. Змагання пройшли в дружній , творчій атмосфері . Відкритий Чемпіонат області пройшов при підтримці президента нашої федерації - Юрія Миколаєвича Тарасовця. Більш детально результати - див. у таблиці, фото за посиланням.

Юні чемпіони області до 10 та 16 років

опубліковано 12 бер. 2019 р., 23:30 Chess Chernihiv

Традиційно змагання проводимо за два уік-енди. Це значно здешевлює поїздки іногородніх шахістів. А їх було досить багато .До Чернігова приїхали на відкритий чемпіонат області серед юнаків та дівчат до 10 та 16 років  юні шахісти  з Ніжина, Прилук, Куликівки та Києва. Всього 80 учасників  віком від 5 до 15 років  . В результаті напруженої боротьби чемпіонами області стали - Віталій Гришко та Мілена Мхітарян ( до 16 років ) та Даниїл Лугіна і Софія Бурдакова ( до 10 років).

Стартував відкритий чемпіонат області серед чоловіків -2019

опубліковано 12 бер. 2019 р., 23:21 Chess Chernihiv

Цьогорічний відкритий чемпіонат області серед чоловіків ( а він проводиться з окремим заліком серед юнаків до 18 років) зібрав 2 майстри спорту ,16 кмс України , решта - першорозрядники.Контроль часу - 60хв.+30 секунд , швейцарська система у 9 турів.Всього 34 шахіста з  Чернігова , Ніжина, Прилук та Ріпок. Проведено 4 тури.  Вашій увазі пропонуємо турнірне становище після 4 турів та жеребкування на 5 тур. Він відбудеться 15 березня о 18-00.

ВИЗНАЧИЛИСЯ ПЕРЕМОЖЦІ ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСТІ З АКТИВНИХ ШАХІВ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ

опубліковано 2 бер. 2019 р., 00:59 Chess Chernihiv   [ оновлено 3 бер. 2019 р., 11:09 ]

Цьогорічний відкритий чемпіонат області з активних шахів серед ветеранів  зібрав шанувальників цієї старовиної гри з Чернігова, Ніжина, Борзни, Ріпок та Козельця. В цікавій, гострій боротьбі переміг Михайло Примаченко. Він став переможцем всього турніру і в категорії "65+".  А категорії "50+" кращий результат показав  кмс Олександр Рибченко. 
Хочемо повідомити приємну новину для ветеранів шахів Чернігівщини - чемпіонат України з класичних шахів серед ветеранів відбудеться в Чернігові в КДЮСШ№1  з 10 по 18 серпня 2019 року.

В ПРИЛУКАХ ВІДБУВСЯ МІЖОБЛАСНИЙ ШАХОВИЙ ТУРНІР ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

опубліковано 2 бер. 2019 р., 00:51 Chess Chernihiv

23 лютого 2019 року в приміщенні Прилуцької ДЮСШ відбувся 4 міжобласний командний 
турнір з активних шахів пам’яті Героїв Небесної Сотні,
В турнірі прийняло участь 10 команд з 3 областей України , по 5 шахістів у кожній команді, всього 50 чол. Турнір проведено за коловою системою у 9 турів, контроль часу - 10 хвилин+5 секунд після кожного ходу, починаючи з першого для кожного учасника. Переможець турнір - команда міста Ніжина, друге місце – команда м. Ромни Сумської області, третє - команда м. Гадяч Полтавської області. Переможець турніру - команда міста Ніжина втретє отримала перехідний Кубок, який залишається в м. Ніжині назавжди, а також грамоту та медалі. Призери турніру також отримали грамоту та медалі.
За команду м. Ніжин виступали: Примиренко Володимир, Кожем’яко Микола Стеценко Денис, Рудік Ігор та Вітер Ігор.
За команду м. Ромни виступали Подрєз Сергій, Ярошенко Олександр, Прихожай Максим, Грицай Михайло та Охріменко Михайло.
За команду м. Гадяч виступали: Демидович Володимир, Нонка В’ячеслав, Кутейко Олег, Кутейко Олександр та Власенко Микола.
Переможець та призери турніру, кращі гравці кожної команди, які не стали призерами змагань, кращий гравець серед шахістів віком старше 60 років, а також вихованці Прилуцької ДЮСШ нагороджені призами від спонсорів турніру.
Результати змагань додаються.

ПОПЕРЕДУ МОЛОДЬ

опубліковано 26 січ. 2019 р., 01:01 Chess Chernihiv

Незважаючи на  холодну погоду за вікном, в КДЮСШ№1 на шахівницях розгорнулись гарячі бої .Тут проходив перший етап Кубку федерацій з активних шахів . Боротьба за перше місце точилась в основному між молодими кандидатами в майстри спорту України - Віталієм Гришко та Назаром Лаптієм. В особистій зустрічі переміг Віталій і він святкував перемогу в турнірі. Третє та четверте місця розділили досвідчені кмс Борис Клюжев та  Леонід Мельниченко. "Містер Бухгольць " віддав перевагу Борису і він піднявся на третю сходинку пєдисталу пошани. Приємно відмітити повернення в шахи після перерви першорозрядника Михайла Колясникова з Славутича.
В цьому році  етапи будуть проводитись в 7 турів з контролем 10хв.+5 сек.. Всі етапи будуть проходити при підтримці депутата обласної ради Дмитра Блауша.

СЕРГІЙ МУХА СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ ДРУГОГО КУБКУ ПРЕЗИДЕНТА ФШЧО

опубліковано 18 січ. 2019 р., 12:53 Chess Chernihiv

Другий кубок президента ФШЧО пройшов цього разу ,нажаль, при девяти учасниках. Справа в тому, що в останній момент один із  шахістів відмовився
. На старт вийшло девять спортсменів - з них 2 майстри спорту та 7 кандидатів в майстри спорту  України. Середній рейтинг турніру – 2242 пункти ! ( в минулому році було 2200). Це рекорд для змагань Чернігівщини. Цікавий склад турніру, дружня атмосфера та приємний контроль для гри – 65 хв.+30сек. – ось складові напруженої та безкомпромісної  гри в кожній партії. «Гроссмейстерських» нічиїх було дуже мало. Нажаль, кінцівка турніру була «змазана» епідемією грипу і не всі змогли закінчити змагання із-за хвороби. Перше місце  зайняв майстер спорту України Сергій Муха, який лише за коефіцієнтом Бергера обійшов кмс Валентина Гречко. Змагання пройшли за підтримки президента Федерації шахів Чернігівської області Юрія Тарасовця.

ЗМАГАННЯ ШАХОВИХ РОДИН

опубліковано 11 січ. 2019 р., 08:07 Chess Chernihiv

Стає доброю традицією проведення в кінці року  в КДЮСШ№1 за підтримки ФШЧО змагань шахових родин. На цей раз на старт вийшли 40 команд ( в минулому році було 32 команди). Склад команди - юний шахіст або шахістка та та хто-небудь з його родичів. ( тато, мати, дідусь, бабуся тощо). Команди були поділені на дві групи - 1) група дітей другого та третього розрядів ( група "старших"), 2) група дітей 1-го юнацького та початківців ( група "молодших"). Слід додати, що дитині нараховувалось 2 очки за перемогу, а другому члену родини 1 очко. Швейцарська система, 5 турів , контроль 15 хв.+10сек.Отже , в групі старших перемогла родина Павла Пуся, а серед молодших найсильнішою була родина Скворцова Тимура. Переможці та призери отримали від ЧМЦОН "Спорт для всіх"кубки, медалі та подарунки. Всі дітлахи отримали солодкі подарунки від кондитерської фабрики "Стріла". Спонсорами цього шахового свята також були  - компютерна академія "Шаг", депутат обласної ради Дмитро Блауш та розважальний ценр "Дитяча планета".


1-10 of 146