НОВИНИПОПЕРЕДУ МОЛОДЬ

опубліковано 26 січ. 2019 р., 01:01 Chess Chernihiv

Незважаючи на  холодну погоду за вікном, в КДЮСШ№1 на шахівницях розгорнулись гарячі бої .Тут проходив перший етап Кубку федерацій з активних шахів . Боротьба за перше місце точилась в основному між молодими кандидатами в майстри спорту України - Віталієм Гришко та Назаром Лаптієм. В особистій зустрічі переміг Віталій і він святкував перемогу в турнірі. Третє та четверте місця розділили досвідчені кмс Борис Клюжев та  Леонід Мельниченко. "Містер Бухгольць " віддав перевагу Борису і він піднявся на третю сходинку пєдисталу пошани. Приємно відмітити повернення в шахи після перерви першорозрядника Михайла Колясникова з Славутича.
В цьому році  етапи будуть проводитись в 7 турів з контролем 10хв.+5 сек.. Всі етапи будуть проходити при підтримці депутата обласної ради Дмитра Блауша.

СЕРГІЙ МУХА СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ ДРУГОГО КУБКУ ПРЕЗИДЕНТА ФШЧО

опубліковано 18 січ. 2019 р., 12:53 Chess Chernihiv

Другий кубок президента ФШЧО пройшов цього разу ,нажаль, при девяти учасниках. Справа в тому, що в останній момент один із  шахістів відмовився
. На старт вийшло девять спортсменів - з них 2 майстри спорту та 7 кандидатів в майстри спорту  України. Середній рейтинг турніру – 2242 пункти ! ( в минулому році було 2200). Це рекорд для змагань Чернігівщини. Цікавий склад турніру, дружня атмосфера та приємний контроль для гри – 65 хв.+30сек. – ось складові напруженої та безкомпромісної  гри в кожній партії. «Гроссмейстерських» нічиїх було дуже мало. Нажаль, кінцівка турніру була «змазана» епідемією грипу і не всі змогли закінчити змагання із-за хвороби. Перше місце  зайняв майстер спорту України Сергій Муха, який лише за коефіцієнтом Бергера обійшов кмс Валентина Гречко. Змагання пройшли за підтримки президента Федерації шахів Чернігівської області Юрія Тарасовця.

ЗМАГАННЯ ШАХОВИХ РОДИН

опубліковано 11 січ. 2019 р., 08:07 Chess Chernihiv

Стає доброю традицією проведення в кінці року  в КДЮСШ№1 за підтримки ФШЧО змагань шахових родин. На цей раз на старт вийшли 40 команд ( в минулому році було 32 команди). Склад команди - юний шахіст або шахістка та та хто-небудь з його родичів. ( тато, мати, дідусь, бабуся тощо). Команди були поділені на дві групи - 1) група дітей другого та третього розрядів ( група "старших"), 2) група дітей 1-го юнацького та початківців ( група "молодших"). Слід додати, що дитині нараховувалось 2 очки за перемогу, а другому члену родини 1 очко. Швейцарська система, 5 турів , контроль 15 хв.+10сек.Отже , в групі старших перемогла родина Павла Пуся, а серед молодших найсильнішою була родина Скворцова Тимура. Переможці та призери отримали від ЧМЦОН "Спорт для всіх"кубки, медалі та подарунки. Всі дітлахи отримали солодкі подарунки від кондитерської фабрики "Стріла". Спонсорами цього шахового свята також були  - компютерна академія "Шаг", депутат обласної ради Дмитро Блауш та розважальний ценр "Дитяча планета".


ВАЛЕРІЙ ПЛАКСІН - ПЕРЕМОЖЕЦЬ 10 ЕТАПУ КУБКУ ФЕДЕРАЦІЙ З ШАХІВ

опубліковано 22 груд. 2018 р., 23:21 Chess Chernihiv

Завершальний , 10 етап Кубку федерацій-2018року з активних шахів, пройшов  в гостинному приміщенні  КДЮСШ№1 м. Чернігова. Впевнено провів всю дистанцію турніру кандидат в майстри спорту Валерій Плаксін і заслужено зайняв перше місце. Його результат - 7,5 очок з 9 можливих і він випередив суперників на півтора очка. 

РЕЗУЛЬТАТИ ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСТІ З БЛИСКАВИЧНИХ ШАХІВ

опубліковано 22 груд. 2018 р., 23:10 Chess Chernihiv

Традиційно, в грудні проходив відкритий чемпіонат Чернігівської області з блискавичних шахів серед чоловіків, юнаків та дівчат 2001 р.н. та молодше. Прийняли участь шахісти Чернігова, Ніжина, Носівки, Ічні, Корюківки та Ріпок. 2 майстри спорту, 18 кмс з тридцяти шести учасників - це свідчить про досить сильний склад чемпіонату. Змагання проходили за швейцарською системою в 11 турів з контролем 5 хв. + 2 сек. Дуже потужно провів цей турнір один з наймолодших учасників - чернігівський тринадцятирічний кандидат в майстри спорту Віталій Гришко. Він став чемпіоном області з блискавичних шахів у двох номінаціях -  серед чоловіків та серед юнаків до 18 років. Змагання пройшли за підтримки президента Федерації шахів Чернігівської області  Юрія Тарасовця.

Підсумкова таблиця

КЛУБНИМ ЧЕМПІОНОМ ОБЛАСТІ З ШАХІВ СТАЛА КОМАНДА "220 V"

опубліковано 9 груд. 2018 р., 06:08 Chess Chernihiv   [ оновлено 10 груд. 2018 р., 00:42 ]

Вчора, 8 грудня відбувся 4-ий клубний чемпіонат області з активних шахів. На змагання до приміщення КДЮСШ№1 приїхали 19 команд з Чернігова, Ніжина, Носівки, Ріпок, Мени, Борзни, Сосниці, Козельця, Куликівки, с.Леляки (Варвинського району). Змагання проходили за швейцарською системою в 7 турів з контролем часу 10'+5". В результаті переможцем змагань і 4-им клубним чемпіоном області стали Валентин Гречко, Ігор Малецький та Дмитро Малецький у складі команди "220V". Їх команда здобула 6 перемог в 7 турах. Друге місце у команди КДЮСШ№1 (у складі Сергій Муха, Назар Лаптій та Валерій Плаксін), які здобули на 1 очко менше від переможців. Третє місце у команди з Носівки за яку зіграли Микола Кожем'яко, Анатолій Медвідь, Олег Яременко. 

Підсумкова таблиця. Додаткові показники


Кращий результат на 1 дошці показав Микола Кожем'яко з команди Носівка, який здобув для своєї команди 6 очок. На другій дошці кращим був Іван Штома з Козельця, 5 очок. На третій дошці найкращий показник у Дмитра Залеського - 5,5 очок.

Підсумкова таблиця. Команди/дошки


Організатори турніру відзначили цінними подарунками 5 кращих команд та окремим подарунком було відзначено найкращу дитячу команду П'ятницька. 
Спонсором турніри виступив депутат Чернігівської міської ради Іван Бакшун.


ОЛЕГ ТУКА СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ 9 ЕТАПУ КУБКУ ФЕДЕРАЦІЙ

опубліковано 15 лист. 2018 р., 11:27 Chess Chernihiv   [ оновлено 24 лист. 2018 р., 02:43 ]

В девятому етапі  Кубку федерацій-2018 з активних шахів  запекла боротьба весь турнір за лідерство точилась між міжнародним майстром Олегом Тука та кандидидатом в майстри спорту Назаром Лаптій. Лише останній тур виявив переможця. Ним став старший по досвіду - Олег Тука.

ВІДКРИТИЙ КУБОК ОБЛАСТІ З АКТИВНИХ ШАХІВ СЕРЕД МОЛОДІ

опубліковано 15 лист. 2018 р., 11:23 Chess Chernihiv   [ оновлено 24 лист. 2018 р., 02:46 ]

Відкритий кубок області з активних шахів серед молоді завершився в суботу, 10 листопада, в обласному центрі. Він зібрав спортсменів з Чернігова, Ніжина, Києва та Броварів. Ці шахові змагання відтепер увійшли до системи рейтингу Міжнародної федерації шахів (ФІДЕ). 
Цьогоріч маємо нововведення – поділили шахістів за рівнем майстерності на 2 ліги: у першій грають майстри спорту, кандидати в майстри спорту та володарі першого розряду, а у другій – шахісти 2,3 та 4 розрядів. В результаті ми отримали змогу бачити дуже цікаву гру, коли в шахових баталіях змагалися на рівних юні школярі з дорослими студентами.

Отже, в результаті завзятих змагань та наполегливої аналітичної праці було проведено цікавий шаховий турнір, переможцями якого стали, звичайно, найкращі.

В першій (досвідченій) лізі гравців кращими з кращих стали:

1 місце – Гальперін Платон (юний, але вже відомий майстер спорту України, отримав 9 з 9 можливих балів);

2 місце – Гречко Валентин (7,5 балів);

3 місце – Лаптій Назар (7 балів).

Наступні 4,5 та 6 місця отримали відповідно Фещенко Богдан, Гуменюк Євген та Гришко Віталій.

Окремо визначили переможців серед талановитих дівчат (яких було троє, а тому вони без зайвих емоцій поділили між собою призові місця):

1 місце – Мхітарян Мілена (4 бали);

2 місце – Ходіс Анна (4 бали);

3 місце – Баньковська Юлія (4 бали).

В командному заліку (де від кожного навчального закладу взяли участь по два молодих гравці) заслужено перемогли:

1 місце – команда ЗОШ № 3;

2 місце – команда Київського національного інституту біоресурсів та природокористування;

3 місце – команда ЧНТУ.

В другій лізі перемогли:

1 місце – Кравченко Марія (8,5 балів);

2 місце – Веремей Богдан (7,5 балів);

3 місце – Сєдов Олександр (7 балів).

Варто звернути увагу, що саме дівчина стала тут кращою!

Окремо визначили переможців серед дівчат:

1 місце – Гнілуша Дарина (5,5 балів);

2 місце – Горова Дар’я (5,5 балів);

3 місце – Сердюк Катерина (5 балів).

В командному заліку перемогли:

1 місце – команда ЗОШ №12;

2 місце – команда Броварської гімназії ім. Олійника;

3 місце – команда ЗОШ №29.

 

Щасливі переможці отримали як заслужені кубки, медалі та дипломи, так і цінні подарунки та солодкі й смачні призи.

Кубок області з активних шахів. 1 ліга

Кубок області з активних шахів. 2 лігаНАЗАР ЛАПТІЙ ПЕРЕМІГ У ЗМАГАННЯХ 8 ЕПАТУ КУБКУ ФЕДЕРАЦІЙ

опубліковано 5 лист. 2018 р., 03:12 Chess Chernihiv

Шахісти з Чернігова, Ічні та Ріпок сіли за шахівниці , щоб виявити переможців та призерів 8-го Кубку федерацій з активних шахів. Контроль - 10хв.+5сек., швейцарська система, 9 турів. Боротьба була дуже запеклою протягом всього турніру. Переміг кмс Назар Лаптій з результатом 7,5 очок з 9 можливих.

В ЧЕРНІГОВІ ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ ПІВФІНАЛУ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ШАХІВ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ ВІКОМ ДО 12 РОКІВ СЕЗОН 2018-2019 рр.

опубліковано 5 лист. 2018 р., 03:02 Chess Chernihiv   [ оновлено 5 лист. 2018 р., 03:03 ]

В Чернігові фінішував півфінал чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат віком до 12 років. Трійка призерів у юнаків ( 97 учасників ) ; 1) місце Самуне
нков Ігор ( м.Київ), 2) місце Ільків Андрій ( Львівська область), 3) місце Сідлецький Іван ( м.Київ). Пєдестал пошани у турнірі дівчат (39 учасниць) ; 1) місце Менн Єва ( Житомирська область), 2) місце Ломакіна Анжеліка ( Миколаївська область), 3) місце Іваницька Людмила ( Івано-Франківська область). Вітаємо переможців та призерів, бажаємо успіхів у фінальних змаганнях!
Вашій увазі пропонується підсумкові таблиці змагань.


Турнірне становище - хлопці
М Имя Рейт. ФЕД. 1.Тур 2.Тур 3.Тур 4.Тур 5.Тур 6.Тур 7.Тур 8.Тур 9.Тур Очки  Д1 Д2 Д3
1 Самуненков Ігор  2182 КИЇ  36w1  96b1  11w1   5b0  12w1  19b1   3w1  18b1   2w½ 7,5 49 44 38,5
2 Ільків Андрій  2117 ЛЬВ  39b1  41w1  30b½  43w1  10b½  20w1   5b1   6w1   1b½ 7,5 46,5 42 37
3 Сідлецький Іван Кмс  2141 КИЇ  51b1   8w1  33b1  10w½   9b1   5w1   1b0   7w1   6b½ 7 51 46 40
4 Дегтярьов Роман  2094 ХАР  69b1  43w0  48b1  57w1  15b1  10w1   6b0  16w1  11b1 7 44 40 35,5
5 Шахайло Дмитро  2051 ХАР  42b1  62w1  14b1   1w1  18w1   3b0   2w0  17b1   9w½ 6,5 51 46 40,5
6 Кучер Костянтин  2166 ВОЛ  22w½  61b1  24w1  32b1  19w1  18b½   4w1   2b0   3w½ 6,5 48,5 43,5 38
7 Базакуца Святослав  2097 ХАР  88w1  46b1  19w0  25b1  13w1  21b1   9w½   3b0  18w1 6,5 46 41,5 36
8 Стефанків Максим  1962 І-Ф  76w1   3b0  75w1  58b1  11w1  14b½  18w0  19b1  12w1 6,5 43,5 40 36
9 Ярмоленко Роман  2089 МИК  66b1  57w1  43b½  30w1   3w0  44b1   7b½  33w1   5b½ 6,5 43 39 34,5
10 Єропунов Гліб  2086 МИК  75w1  60b1  23w1   3b½   2w½   4b0  13w½  30b½  31w1 6 47 43 38
11 Матвиенко Михайло Кмс  2081 ДНІ  68b1  35w1   1b0  62w1   8b0  25w1  43b1  15w1   4w0 6 46 42 37,5
12 Кулепестін Олександр  2055 ЧНІ  58w1  25b1  18w0  45b1   1b0  35w1  57b1  14w1   8b0 6 44,5 40,5 36
13 Дубневич Максим  1995 ЛЬВ  63b1  37w1  17b0  40w1   7b0  28w1  10b½  20w½  33b1 6 44,5 39,5 34,5
14 Штомпель Юрій  2119 ВІН  48w1  55b1   5w0  34b1  44w½   8w½  26b1  12b0  32w1 6 43,5 39 34,5
15 Берін Артем  2034 МИК  61w½  22b1  45w½  38b1   4w0  47b1  31w1  11b0  34w1 6 42,5 38 33,5
16 Довгалюк Олександр  2048 ХМЕ 0  31b0  86w1  22b1  37w1  45b1  21w1   4b0  30w1 6 42,5 38 33
17 Свириденко Ярослав  2095 ЧНІ  79w1  59b1  13w1  19b0  21w0  60b1  30b1   5w0  35b1 6 41,5 37,5 33,5
18 Тобак Михайло Кмс  2181 ОДЕ  52b1  26w1  12b1  20w1   5b0   6w½   8b1   1w0   7b0 5,5 50,5 45 39,5
19 Ковальський Роман  2010 ЛЬВ  27b1  49w1   7b1  17w1   6b0   1w0  20b½   8w0  52b1 5,5 48,5 44 38,5
20 Біленький Максим  2092 ВІН  31w1  34b1  21w1  18b0  23w1   2b0  19w½  13b½  24w½ 5,5 46 41 35,5
21 Перець Дмитро  1995 КИЇ  54w1  38b1  20b0  37w1  17b1   7w0  16b0  27w½  50b1 5,5 44,5 40 35
22 Хороших Ярослав  1843 ВОЛ   6b½  15w0  61b1  16w0  68b1  52w1  32w½  23b½  46w1 5,5 42,5 38,5 34
23 Бортяний Назар  1992 КИО  56b1  50w1  10b0  36w1  20b0  38w½  27b½  22w½  49b1 5,5 41,5 37 32,5
24 Хріновський Юрій  2015 І-Ф  67w1  45b½   6b0  51w1  28b½  49w½  48b½  40w1  20b½ 5,5 40,5 36 31,5
25 Ясьмо Даниїл  1900 КИЇ  82b1  12w0  63b1   7w0  67b1  11b0  58w1  26w½  43b1 5,5 40 36,5 32,5
26 Карасевич Андрій  1986 ЧРК  64w1  18b0  79w1  39b½  47w½  36b1  14w0  25b½  37w1 5,5 40 36 31,5
27 Пустовіт Максим  1800 ЧРК  19w0  84b1  60w1  46b1  29w0  34b½  23w½  21b½  44w1 5,5 40 36 31,5
28 Биховець Владислав  1899 ЧНІ  77w1  44b½  32w0  74b1  24w½  13b0  54w1  29b½  47w1 5,5 39 35,5 31
29 Поляков Даніїл  2096 ОДЕ  50b0  56w1  51b½  52w1  27b1  30w0  49b½  28w½  53b1 5,5 38,5 34 29,5
30 Тищенко Богдан  1998 МИК  93w1  47b1   2w½   9b0  53w1  29b1  17w0  10w½  16b0 5 46,5 42,5 38
31 Грігорян Володя  1745 МИК  20b0  16w1  49b1  59b½  32w1  33w½  15b0  62w1  10b0 5 42,5 38,5 34
32 Бохнак Тимофій  2033 ОДЕ  97b1  40w½  28b1   6w0  31b0  51w1  22b½  48w1  14b0 5 42,5 38 33,5
33 Дзьоба Дем'ян  2046 КИЇ  65w1  53b1   3w0  47b½  59w1  31b½  46w1   9b0  13w0 5 41,5 37,5 33,5
34 Лукашов Борис  1900 ОДЕ  72b1  20w0  42b1  14w0  66b1  27w½  50b½  69w1  15b0 5 40,5 36,5 32,5
35 Ольштинський Олексій  1900 СУМ  85w1  11b0  67w1  44b0  58w1  12b0  36w1  38b1  17w0 5 40 36,5 32,5
36 Дуков Володимир  1852 ОДЕ   1b0  73w1  91b1  23b0  55w1  26w0  35b0  63w1  57b1 5 40 36 32
37 Тульчинський Фелікс  1861 КИЇ  81w1  13b0  89w1  21b0  16b0  63w1  41b1  57w1  26b0 5 39,5 36,5 32,5
38 Пєтков Максим  1857 МИК  74b1  21w0  77b1  15w0  41b1  23b½  44w½  35w0  72b1 5 39 35,5 31,5
39 Ланськой Артем  1804 ЗАП   2w0  80b1  96w+  26w½  43b½  46b0  55w½  45b½  59w1 5 39 35 31
40 Чумаков Володимир  1887 ДОН  91w1  32b½  44w½  13b0  54w0  76b1  65w1  24b0  69w1 5 37 33,5 29,5
41 Дємченко Ярослав  1946 КИЇ  89w1   2b0  58w0  93b1  38w0  71b1  37w0  64b1  65w1 5 35,5 33 29,5
42 Надворний Тарас  1800 ЧРК   5w0  95b1  34w0  90b1  46w0  81b1  45w½  59b½  60w1 5 34,5 31,5 28,5
43 Цяпко Андрій  1901 ПОЛ  80w1   4b1   9w½   2b0  39w½  65b1  11w0  47b½  25w0 4,5 45,5 41,5 37
44 Бабаян Баграт  2039 ОДЕ  71b1  28w½  40b½  35w1  14b½   9w0  38b½  49w½  27b0 4,5 43 38,5 33,5
45 Петринський Ярослав  1881 КІР  92b1  24w½  15b½  12w0  70b1  16w0  42b½  39w½  56b½ 4,5 42 38 33,5
46 Агризков Іван  1900 МИК  70b1   7w0  66b1  27w0  42b1  39w1  33b0  50w½  22b0 4,5 40,5 36,5 32
47 Василик Михайло  1865 КИЇ  83b1  30w0  70b1  33w½  26b½  15w0  56b1  43w½  28b0 4,5 40 36 31,5
48 Чігарев Олександр  1831 ХМЕ  14b0  87w1   4w0  64b½  78w1  53b1  24w½  32b0  54w½ 4,5 39,5 36 32
49 Баширов Кємал  1879 КИЇ  84w1  19b0  31w0  56b1  80w1  24b½  29w½  44b½  23w0 4,5 39,5 36 31,5
50 Басов Нікіта  1800 ХАР  29w1  23b0  55w½  53b0  74w1  59b1  34w½  46b½  21w0 4,5 38,5 34,5 30,5
51 Семенов Степан  1837 КИЇ   3w0  76b1  29w½  24b0  64w1  32b0  53w0  89b1  74w1 4,5 37,5 34,5 31
52 Довгань Артем  1843 ОДЕ  18w0  64b1  74w½  29b0  75w1  22b0  78w1  55b1  19w0 4,5 37,5 34 30,5
53 Старенький Павло  1896 КИЇ  90b+  33w0  54b½  50w1  30b0  48w0  51b1  66b1  29w0 4,5 37,5 33,5 29
54 Швед Дмитро  1781 ЧНО  21b0  83w1  53w½  55b½  40b1  57w0  28b0  68w1  48b½ 4,5 37 33 29
55 Поповський Олексій  1912 ЗАП  87b1  14w0  50b½  54w½  36b0  61w1  39b½  52w0  76b1 4,5 36,5 33 29
56 Щербина Кірілл  1758 МИК  23w0  29b0  95w1  49w0  82b1  88b1  47w0  79b1  45w½ 4,5 33 30,5 27,5
57 Коробков Олексій  1900 ЗАП  94w1   9b0  65w1   4b0  88w1  54b1  12w0  37b0  36w0 4 40,5 38 34
58 Міхно Артем  1800 ДНІ  12b0  78w1  41b1   8w0  35b0  70w1  25b0  72w0  83b1 4 39,5 36 32
59 Зражевський Микита  1900 ОДЕ  86b1  17w0  68b1  31w½  33b0  50w0  72b1  42w½  39b0 4 38 34 30
60 Перегуда Нікіта  1900 КИО  78b1  10w0  27b0  63w1  71b1  17w0  69b0  67w1  42b0 4 37,5 34 30,5
61 Покатило Григорій  1800 МИК  15b½   6w0  22w0  81b½  94w1  55b0  86w1  74b½  66w½ 4 35,5 32,5 29,5
62 Чернушенко Артем  1900 ЧНІ  95w1   5b0  93w1  11b0  65w0  67b1  66w½  31b0  64w½ 4 35 33 29,5
63 Шатура Андрій  1800 ЧНІ  13w0  81b1  25w0  60b0  83w1  37b0  90w1  36b0  85w1 4 34,5 31,5 28,5
64 Герус Ярослав  1703 ЛЬВ  26b0  52w0  82b1  48w½  51b0  84w1  77b1  41w0  62b½ 4 34,5 31,5 28
65 Партико Павло  1800 ЧНІ  33b0  82w1  57b0  91w1  62b1  43w0  40b0  70w1  41b0 4 34,5 31,5 27,5
66 Дергай Давід  1800 МИК   9w0  94b1  46w0  89b1  34w0  80b1  62b½  53w0  61b½ 4 34 31,5 28
67 Пономаренко Тимофій  1800 ОДЕ  24b0  90w1  35b0  96w+  25w0  62w0  82b1  60b0  81w1 4 33,5 30,5 27,5
68 Лугина Данііл  1800 ЧНІ  11w0  85b1  59w0  78b½  22w0  74b½  80w1  54b0  77w1 4 33,5 30,5 27
69 Габібов Айхан  1800 ЧНІ   4w0  89b0  94w1  80b0  85w1  90b1  60w1  34b0  40b0 4 33 30,5 27,5
70 Веремей Богдан   1700 ЧНІ  46w0  88b1  47w0  79b1  45w0  58b0  71w1  65b0  89w1 4 30,5 28 25
71 Пильцов Олександр  1800 ЧНІ  44w0  77b0  85w1  83b1  60w0  41w0  70b0  78b1  80w+ 4 30,5 27,5 24,5
72 Запара Максим  1700 ВОЛ  34w0  75b0  88w0  95b1  93w1  79b1  59w0  58b1  38w0 4 29 27 24,5
73 Єзгор Андрій  1700 ЧНІ  96w0  36b0  84w1  88b0  81w0  95b1  74w0  94b1  79w1 4 25,5 23,5 21
74 Олейнік Єгор  1643 ОДЕ  38w0 -1  52b½  28w0  50b0  68w½  73b1  61w½  51b0 3,5 36 32 28
75 Кучма Андрій  1800 ЧНІ  10b0  72w1   8b0  77w½  52b0  78b0  81w1  76w0  91b1 3,5 34,5 31,5 28
76 Адруженко Матвій  1700 ЧНІ   8b0  51w0  90b0  87w1  91b1  40w0  88w½  75b1  55w0 3,5 32,5 30 27
77 Пінський Лев  1700 ЧНІ  28b0  71w1  38w0  75b½  79w0  89b1  64w0  88b1  68b0 3,5 31 28,5 25,5
78 Логвінов Іван  1700 КІР  60w0  58b0  97b1  68w½  48b0  75w1  52b0  71w0  88w1 3,5 30,5 28 24,5
79 Бовда Роман  1800 ЧНІ  17b0  86w1  26b0  70w0  77b1  72w0  85b1  56w0  73b0 3 34,5 31,5 28
80 Бутенко Максим  1700 ЧНІ  43b0  39w0  92b1  69w1  49b0  66w0  68b0  84w1  71b- 3 32 29,5 25,5
81 Шевель Олексій  1700 ЧНІ  37b0  63w0  87b½  61w½  73b1  42w0  75b0  82w1  67b0 3 32 29 25,5
82 Пономарьов Михайло  1700 ЧН  25w0  65b0  64w0  86b1  56w0  94b1  67w0  81b0  95w1 3 29,5 27,5 24,5
83 Цибізов Єгор  1700 ЧНІ  47w0  54b0 -1  71w0  63b0  87w½  84b½  86b1  58w0 3 29,5 26,5 23,5
84 Устименко Олександр  1700 ЧНІ  49b0  27w0  73b0 -1  89w½  64b0  83w½  80b0  97w1 3 29 26,5 24
85 Конопацький Михайло  1700 ЧНІ  35b0  68w0  71b0  97w1  69b0  93b1  79w0  87w1  63b0 3 28,5 26,5 23,5
86 Жовтик Гліб  1700 ЧНІ  59w0  79b0  16b0  82w0  92b1  91w1  61b0  83w0  93b1 3 28 25,5 23
87 Бабичев Михайло  1700 ЧНІ  55w0  48b0  81w½  76b0  90w0  83b½  92w1  85b0  94w1 3 26,5 24 21,5
88 Єфремов Нікіта  1800 ЧНІ   7b0  70w0  72b1  73w1  57b0  56w0  76b½  77w0  78b0 2,5 34 30,5 27
89 Донець Валерій  1700 ЧНІ  41b0  69w1  37b0  66w0  84b½  77w0  93b1  51w0  70b0 2,5 32,5 30 26,5
90 Пінський Михайло  1700 ЧНІ  53w-  67b0  76w1  42w0  87b1  69w0  63b0  91w0  92b½ 2,5 30,5 28 25
91 Савченко В'ячеслав  1700 ЧНІ  40b0  97w1  36w0  65b0  76w0  86b0  95w½  90b1  75w0 2,5 28,5 27 24
92 Скоренок Давид  1700 ЧНІ  45w0  93b0  80w0  94b0  86w0  97w1  87b0  95b1  90w½ 2,5 22,5 21 19
93 Шак Михайло  1800 ЧНІ  30b0  92w1  62b0  41w0  72b0  85w0  89w0  97b1  86w0 2 29 26,5 24
94 Зазульченков Ілля  1700 ЧНІ  57b0  66w0  69b0  92w1  61b0  82w0  97b1  73w0  87b0 2 28,5 26 23
95 Моругий Олександр  1700 ЧНІ  62b0  42w0  56b0  72w0  97b1  73w0  91b½  92w0  82b0 1,5 29,5 27 24,5
96 Третяк Кирил  1975 ЧНІ  73b1   1w0  39b-  67b- 0 0 0 0 0 1 34 31,5 28,5
97 Пономаренко Єгор  1800 ОДЕ  32w0  91b0  78w0  85b0  95w0  92b0  94w0  93w0  84b0 0 23 21 19

Турнірне становище дівчата
М Имя Рейт. ФЕД. 1.Тур 2.Тур 3.Тур 4.Тур 5.Тур 6.Тур 7.Тур 8.Тур 9.Тур Очки  Д1 Д2 Д3
1 Менн Єва  1821 ЖИТ  29b1  19w1   2w1   4b1   6w1   5b½  11b1   3w½  12w1 8 47 42,5 37,5
2 Ломакіна Анжеліка  2013 МИК  16b1  20w1   1b0   9w1  24b1   6w1   5b1   7b1   4w½ 7,5 47,5 43 38
3 Іваницька Людмила  2011 І-Ф   8w½  11b0  28w1   7b½  10w1  19b1  12w1   1b½   5w1 6,5 46 41,5 36,5
4 Шарапова Поліна  1885 КИЇ  39b1  34w1  15b1   1w0   9b1  11w0  14b1   6w1   2b½ 6,5 45 42 37
5 Скарбарчук Таня  1841 ЛЬВ  37b1   9w½  31b1  19w1  14b1   1w½   2w0  11b1   3b0 6 45,5 42 37,5
6 Дворецька Єлизавета  1850 ХАР  23b1  21w1  13b1  11w1   1b0   2b0  25w1   4b0  14w1 6 45,5 41,5 37
7 Якимаха Марія  1922 КИЇ  30w½   8b0  34b1   3w½  15b1  13w1  24b1   2w0  11w1 6 42,5 39 35
8 Бондар Дар'я  1816 ХМЕ   3b½   7w1   9b0  21w½  27b0  34w1  31b1  24w1  17b1 6 38 34,5 31
9 Торопцева Євгенія  1900 КИЇ  38w1   5b½   8w1   2b0   4w0  26b½  27w1  10b½  20w1 5,5 43,5 40 36
10 Ташкінова Софія  1952 КИЇ  15b0  39w1  20b1  17w½   3b0  16w½  13b1   9w½  22b1 5,5 41 36,5 32
11 Прочаєва Ніна  1700 КИЇ  18b1   3w1  17b1   6b0  12w1   4b1   1w0   5w0   7b0 5 49 44 39
12 Ковальова ТаЇсія  1900 ОДЕ  26b1  13w0  35b1  16w1  11b0  17w1   3b0  19w1   1b0 5 43 39 34,5
13 Лавренчук Софія  1800 ЖИТ  24w1  12b1   6w0  25b0  18w1   7b0  10w0  35b1  30w1 5 39 35,5 31,5
14 Завезіон Ніка  1900 ОДЕ  33w0  28b1  30w1  18b1   5w0  27b1   4w0  20w1   6b0 5 38,5 35 31,5
15 Басова Поліна  1809 ХАР  10w1  22b1   4w0  24b0   7w0  32b1  19w0  27b1  25b1 5 38,5 35 31
16 Заєць Дарина  1820 КИО   2w0  36b1  22w1  12b0  39w1  10b½  20b0  25w½  24b1 5 37,5 35 31
17 Ярошенко Софія  1865 ОДЕ  32w1  33b1  11w0  10b½  25w½  12b0  26w1  21b1   8w0 5 36,5 33,5 29,5
18 Безсонна Поліна  1848 ЧРК  11w0  38b1  29w1  14w0  13b0  39b1  21w0  34b1  26b1 5 31 29 26
19 Явдосюк Васіліса  1889 ХМЕ  36w1   1b0  33w1   5b0  35w1   3w0  15b1  12b0  21w½ 4,5 40,5 37,5 34,5
20 Михайлець Поліна  1834 ХЕР  27w1   2b0  10w0  36b1  34w1  25b½  16w1  14b0   9b0 4,5 39 36 32,5
21 Венжинович Віра  1646 ТЕР -1   6b0  25w½   8b½  22w1  24w0  18b1  17w0  19b½ 4,5 39 35 31
22 Васильчук Діана  1900 ДНІ  35b1  15w0  16b0  26w½  21b0  38w1  29b1  31w1  10w0 4,5 33 30 27
23 Басова Юлія  1717 ХАР   6w0  24b0  38w½  28b1  26b0  37w½  30w½  29b1  34w1 4,5 29,5 27 24
24 Позняк Юнна  1900 МИК  13b0  23w1  26b1  15w1   2w0  21b1   7w0   8b0  16w0 4 43 39 34,5
25 Москалець Софія  1889 ЗАП  34b0  37w1  21b½  13w1  17b½  20w½   6b0  16b½  15w0 4 37,5 34,5 30,5
26 Гречишина Анюта  1800 ПОЛ  12w0  27b1  24w0  22b½  23w1   9w½  17b0  32b1  18w0 4 37 33,5 29,5
27 Прочаєва Тіна  1700 КИЇ  20b0  26w0 -1  33b1   8w1  14w0   9b0  15w0  35b1 4 36 33 30
28 Дробот Кіра  1800 ЧРК  31b½  14w0   3b0  23w0  29w½  30b0 -1  37w1  36b1 4 31 28,5 26
29 Яблонська Аліса  1676 КИЇ   1w0 -1  18b0  35w0  28b½  33b1  22w0  23w0  38b1 3,5 35 32 29
30 Бабій Поліна  1800 ХЕР   7b½  31w½  14b0  39w0  32b0  28w1  23b½  38w1  13b0 3,5 32,5 30,5 27,5
31 Кривенко Дарина  1900 КИЇ  28w½  30b½   5w0  34b0  36w1  35b1   8w0  22b0  32w½ 3,5 32,5 29,5 26,5
32 Стешина Софія  1800 ПОЛ  17b0  35w0  39b0 -1  30w1  15w0  36b1  26w0  31b½ 3,5 29 26,5 24
33 Бурдакова Софія  1800 ЧНІ  14b1  17w0  19b0  27w0  37b½  29w0  38b0 -1  39w1 3,5 27,5 25,5 23,5
34 Прочаєва Аліна  1800 КИЇ  25w1   4b0   7w0  31w1  20b0   8b0  39w1  18w0  23b0 3 40 36,5 32,5
35 Бондарук Олена  1800 КИЇ  22w0  32b1  12w0  29b1  19b0  31w0  37b1  13w0  27w0 3 32 29 26
36 Саблук Світлана  1800 ВІН  19b0  16w0  37b1  20w0  31b0 -1  32w0  39b1  28w0 3 29 26,5 24
37 Прочаєва Ольга  1700 КИЇ   5w0  25b0  36w0  38b1  33w½  23b½  35w0  28b0 -1 3 28,5 26,5 24
38 Прочаєва Єлизавета  1800 КИЇ   9b0  18w0  23b½  37w0 -1  22b0  33w1  30b0  29w0 2,5 31,5 29 26
39 Сердюк Катерина  1800 ЧНІ   4w0  10b0  32w1  30b1  16b0  18w0  34b0  36w0  33b0 2 34,5 31,5 28,5


1-10 of 139