НОВИНИ‎ > ‎

"БИТВА НА ШАХІВНИЦІ"

опубліковано 11 груд. 2016 р., 23:38 Chess Chernihiv
Цього разу, запеклі бої зі стрімкими атаками і підступними тактичними ходами, велися не на полі бою, а на шахівниці. А учасниками їх були справжні герої, учасники справжніх бойових дій.
10 грудень в спортивному залі КДЮСШ № 1 пройшов Чемпіонат Чернігівської області з активних шахів серед учасників бойових дій.- Цей турнір проводиться вперше, а в квітні плануємо зробити його Всеукраїнським. Я запропонував директору КДЮСШ № 1 Сергію Романчуку провести такий турнір, він з радістю відгукнувся. Спасибі спонсору - депутату обласної ради Олегу Авер'янова, який профінансував цей турнір і виділив кошти на призи учасникам. Я в 2014 році, 20 червня, прийшов добровольцем в загін батальйон «Чернігів», в якому служу досі. Брав участь у бойових діях в Станиці Луганська, Лисичанську, каже - Андрій Леоненко, учасник змагань, депутат Деснянської райради.


- Служив тут, в залізничному полку. У 2014 році пішов добровольцем в батальйон «Донбас», а потім потрапив в кіровоградський третій окремий полк спеціального призначення. Брав участь в боях за звільнення Лисичанська, Дебальцеве, виконував окремі спеціальні завдання. В шахи грати люблю, і ось вирішив спробувати себе в такому турнірі, - каже Олександр Василенко, учасник змагань.

У турнірі взяли участь десять воїнів різних бойових підрозділів. Змагання проходили в 7 турів за швейцарською системою. Контроль часу - 15 хвилин плюс 5 секунд кожному учаснику починаючи з першого ходу.
Призовий фонд - 7200 гривень. Планки від 400 до 1500 гривень, плюс Кубок за перше місце і медалі.

Підсумки змагань:
1 місце - Андрій Леоненко (Чернігів)
2 місце - Сергій Логвин (Варва)
3 місце - Володимир Тил (Носівка).

Змагання пройшли під керівництвом Департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації.
Головний суддя змагань - Юрій Куценко.Матеріали інтернет-видання Gorod.cn.ua
Comments