НОВИНИ‎ > ‎

ІГРИ ГЕРОЇВ В ЧЕРНІГОВІ

опубліковано 11 квіт. 2017 р., 10:56 Chess Chernihiv
Учасники бойових дій з восьми областей України зібралися в Чернігові, щоб виявити найсильніших не на полі бою, а за чорно-білою картатою дошкою.
8 - 9 квітня, вперше в історії країни в Чернігові пройшов перший чемпіонат України з шахів та шашок серед учасників бойових дій. Одинадцять спортсменів з Чернігівської, Київської, Запорізької, Одеської, Харківської, Кіровоградської, Волинської та Тернопільської областей взяли участь у змаганнях, які проводилися в спортивному залі Чернігівської КДЮСШ № 1. Організатор змагань - Спортивний Комітет України.
Шахові партії проводилися з контролем часу - 20 хвилин плюс 5 секунд на хід кожному учаснику починаючи з першого ходу. Змагання з шашок - 10 хвилин на партію кожному учаснику.
Склад учасників сильний. Серед них - п'ять кандидатів у майстри спорту, і всі партії пройшли в гострій і напруженій боротьбі.
Переможці та призери змагань нагороджені грамотами, медалями СКУ, кубками та грошовими призами організаторів, меценатів та спонсорів.

переможцями стали

У змаганнях з шашок:
1 місце - Петро Сигиді (Одеська обл.)
2 місце - Олександр Єрмаков (Запорізька обл.)
3 місце - Андрій Леоненко (Чернігівська обл.)
У змаганнях з шахів:
1 місце - Андрій Леоненко (Чернігівська обл.)
2 місце - Олександр Єрмаков (Запорізька обл.)
3 місце - Іван Урупа (Волинська обл.)
Нагородження провела Ніна Лемеш, директор Департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА. За організацію активного відпочинку серед учасників бойових дій, директор КДЮСШ № 1 Сергій Романчук нагороджений Пам'ятним знаком «Патріот України» від Антитерористичного центру при СБУ України.
Головний суддя змагань - Іван Захарчук, національна категорія, г. Киев.
Інформація інтернет-видання ГОРОД.СН

Comments