НОВИНИ‎ > ‎

КЛУБНИМ ЧЕМПІОНОМ ОБЛАСТІ З ШАХІВ СТАЛА КОМАНДА "220 V"

опубліковано 9 груд. 2018 р., 06:08 Chess Chernihiv   [ оновлено 10 груд. 2018 р., 00:42 ]
Вчора, 8 грудня відбувся 4-ий клубний чемпіонат області з активних шахів. На змагання до приміщення КДЮСШ№1 приїхали 19 команд з Чернігова, Ніжина, Носівки, Ріпок, Мени, Борзни, Сосниці, Козельця, Куликівки, с.Леляки (Варвинського району). Змагання проходили за швейцарською системою в 7 турів з контролем часу 10'+5". В результаті переможцем змагань і 4-им клубним чемпіоном області стали Валентин Гречко, Ігор Малецький та Дмитро Малецький у складі команди "220V". Їх команда здобула 6 перемог в 7 турах. Друге місце у команди КДЮСШ№1 (у складі Сергій Муха, Назар Лаптій та Валерій Плаксін), які здобули на 1 очко менше від переможців. Третє місце у команди з Носівки за яку зіграли Микола Кожем'яко, Анатолій Медвідь, Олег Яременко. 

Підсумкова таблиця. Додаткові показники


Кращий результат на 1 дошці показав Микола Кожем'яко з команди Носівка, який здобув для своєї команди 6 очок. На другій дошці кращим був Іван Штома з Козельця, 5 очок. На третій дошці найкращий показник у Дмитра Залеського - 5,5 очок.

Підсумкова таблиця. Команди/дошки


Організатори турніру відзначили цінними подарунками 5 кращих команд та окремим подарунком було відзначено найкращу дитячу команду П'ятницька. 
Спонсором турніри виступив депутат Чернігівської міської ради Іван Бакшун.


Comments