НОВИНИ‎ > ‎

"КУБОК ДИРЕКТОРА 2017" З АКТИВНИХ ШАХІВ

опубліковано 12 бер. 2017 р., 06:12 Chess Chernihiv   [ оновлено 12 бер. 2017 р., 06:13 ]
Вже вшосте в Чернігові проходять ці престижні змагання з активних шахів. З кожним роком зростає кількість їх учасників. Вони вже давно вийшли за рамки міських змагань і набули статусу Всеукраїнських.
4 - 5 березня в приміщенні Чернігівської КДЮСШ № 1 пройшов VI всеукраїнський турнір «Кубок директора-2017» з активних шахів. У змаганні взяли участь близько ста спортсменів. Крім найсильніших шахістів з Чернігівської області, приїхали учасники з Києва, Глухова, Хмельницького. Серед них два майстри спорту: Сергій Муха з Чернігова та Олег Поліщук з міста Старокостянтинів Хмельницької області, і один міжнародний майстер - Олег Тука (Чернігів).
Змагання проводилися у двох турнірах: турнір «А», де грали всі бажаючі, і турнір «Б» - командні змагання. У турнірі «Б» грали шість команд - склад команди 8 шахістів із середнім віком команди 2006 р.н..
Турнір «А» проходив за швейцарською системою в 9 турів, турнір «Б» за коловою системою. Контроль часу в обох турнірах - 25 хвилин плюс 4 секунди, починаючи з першого ходу.
За підсумками змагань, Кубок директора і перше місце в турнірі «А» зайняв майстер спорту Сергій Муха - викладач чернігівської КДЮСШ № 1.
Друге місце - кандидат в майстри спорту Ярослав Кельбас (Глухів).
Третє місце - міжнародний майстер Олег Тука (Чернігів).

ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ ЗМАГАНЬ. ТУРНІР "А"


У турнірі «Б»:
Перше місце - команда «Товариш» (Київ).
Друге місце - команда КДЮСШ № 1 (Чернігів).
Третє місце - команда ДЮСШ з шахів та шашок ФСТ «Україна» (Чернігів).

Підсумкова таблиця змагань. Турнір "Б"
Автор: Володимир Коваль
Інформація з сайту GOROD.CN.UA
Comments