НОВИНИ‎ > ‎

ПЕРШИМ ЧЕМПІОНОМ ОБЛАСТІ З ШАХІВ СЕРЕД АМАТОРІВ СТАВ МЕНЯНИН СЕРГІЙ СКОРОХОД

опубліковано 24 черв. 2018 р., 08:11 Chess Chernihiv   [ оновлено 25 черв. 2018 р., 08:32 ]
24 червня в місті Мена в приміщенні Центру культури і дозвілля молоді відбувся перший Чемпіонат області з шахів серед аматорів, організатором якого виступили Департамент сім’ї молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації, Федерація шахів Чернігівської області та Менська міська рада.
Учасниками змагань стали 29 шахістів з Чернігова, Мени, Куликівки, Корюківки, Борзни, Сновська, Сосниці, Варви. З вітальним словом перед учасниками виступили голова Менської міської ради Геннадій Примаков, депутат  міської ради Юрій Стальниченко та віце-президент Федерації шахів області Іван Остах.
В результаті 9 турів змагань першим чемпіоном області з шахів серед аматорів став менянин Сергій Скороход, срібло – у Микола Чава з Куликівки, бронзовим – Олег Мілейко з Корюківки.
Переможців змагань привітав народний депутат України Олег Купрієнко. Перші 7 кращих шахістів чемпіонату отримали цінні призи від спонсорів змагань, а призери були нагороджені грамотами і медалями від Депатрамету сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.
Comments