НОВИНИ‎ > ‎

"ТУРНІР ПОКОЛІНЬ"

опубліковано 8 лют. 2016 р., 01:38 Chess Chernihiv   [ оновлено 8 лют. 2016 р., 01:59 ]
Молодість і мудрість билися між собою. Сивочолі старі і зовсім безвусі молодики схилилися над шахівницею. І їх зовсім не бентежить істотна різниця в віці, адже шахів кожен вік підвладний.
6 лютого о Чернігові на базі КДЮСШ № 1 пройшов «Турнір поколінь» з активних шахів. Партії в активних шахах відрізняються від звичайних тим, що проводяться вони з укороченим контролем часу. Кожному з учасників було відведено 20 хвилин на партію.
Всього в турнірі взяли участь 42 шахісти з Чернігова, Ніжина, Козельця, Сосниці, Корюківки та Городні. Вони сформували шість команд за віковими групами:
«Надія» (17 років і молодше);
«Мрія» (від 18 до 30 років);
«Зубри» (від 30 до 50 років);
«Королі» (від 50 до 60 років);
«Перемога» (від 60 до 70 років);
«Сеньйори» (від 70 і старше).
Змагання проходили за коловою системою - кожен з учасників зіграв по п'ять партій. Інтрига в турнірі зберігалася до останнього туру. У ньому, команда «Мрія» (капітан Володимир Михальський - 29 років) зуміла зламати опір «Зубрів» (капітан - міжнародний майстер, 35-річний Олег Тука) і набравши 26,5 очок посіла перше місце! «Зубри» набрали 22,5 очка. Третє місце з 20-ма очками посіла команда «Сеньйори» (капітан - Олег Юрасов, 84 роки). Головний суддя змагань - Юрій Куценко.

ТУРНІР ПОКОЛІНЬ 022016


Змагання такого рангу проводилися в Чернігові востаннє в 2009 році. Організатори сподіваються, що вони на базі КДЮСШ № 1 (директор Сергій Романчук) стануть щорічними.
Турнір пройшов за підтримки Департаменту сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, обласної організації НОК, міського Центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».
,

Автор Володимир Коваль для Gorod.cn.ua


Comments