НОВИНИ‎ > ‎

В ЧЕРНІГОВІ ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ ПІВФІНАЛУ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ШАХІВ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ ВІКОМ ДО 12 РОКІВ СЕЗОН 2018-2019 рр.

опубліковано 5 лист. 2018 р., 03:02 Chess Chernihiv   [ оновлено 5 лист. 2018 р., 03:03 ]
В Чернігові фінішував півфінал чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат віком до 12 років. Трійка призерів у юнаків ( 97 учасників ) ; 1) місце Самуне
нков Ігор ( м.Київ), 2) місце Ільків Андрій ( Львівська область), 3) місце Сідлецький Іван ( м.Київ). Пєдестал пошани у турнірі дівчат (39 учасниць) ; 1) місце Менн Єва ( Житомирська область), 2) місце Ломакіна Анжеліка ( Миколаївська область), 3) місце Іваницька Людмила ( Івано-Франківська область). Вітаємо переможців та призерів, бажаємо успіхів у фінальних змаганнях!
Вашій увазі пропонується підсумкові таблиці змагань.


Турнірне становище - хлопці
М Имя Рейт. ФЕД. 1.Тур 2.Тур 3.Тур 4.Тур 5.Тур 6.Тур 7.Тур 8.Тур 9.Тур Очки  Д1 Д2 Д3
1 Самуненков Ігор  2182 КИЇ  36w1  96b1  11w1   5b0  12w1  19b1   3w1  18b1   2w½ 7,5 49 44 38,5
2 Ільків Андрій  2117 ЛЬВ  39b1  41w1  30b½  43w1  10b½  20w1   5b1   6w1   1b½ 7,5 46,5 42 37
3 Сідлецький Іван Кмс  2141 КИЇ  51b1   8w1  33b1  10w½   9b1   5w1   1b0   7w1   6b½ 7 51 46 40
4 Дегтярьов Роман  2094 ХАР  69b1  43w0  48b1  57w1  15b1  10w1   6b0  16w1  11b1 7 44 40 35,5
5 Шахайло Дмитро  2051 ХАР  42b1  62w1  14b1   1w1  18w1   3b0   2w0  17b1   9w½ 6,5 51 46 40,5
6 Кучер Костянтин  2166 ВОЛ  22w½  61b1  24w1  32b1  19w1  18b½   4w1   2b0   3w½ 6,5 48,5 43,5 38
7 Базакуца Святослав  2097 ХАР  88w1  46b1  19w0  25b1  13w1  21b1   9w½   3b0  18w1 6,5 46 41,5 36
8 Стефанків Максим  1962 І-Ф  76w1   3b0  75w1  58b1  11w1  14b½  18w0  19b1  12w1 6,5 43,5 40 36
9 Ярмоленко Роман  2089 МИК  66b1  57w1  43b½  30w1   3w0  44b1   7b½  33w1   5b½ 6,5 43 39 34,5
10 Єропунов Гліб  2086 МИК  75w1  60b1  23w1   3b½   2w½   4b0  13w½  30b½  31w1 6 47 43 38
11 Матвиенко Михайло Кмс  2081 ДНІ  68b1  35w1   1b0  62w1   8b0  25w1  43b1  15w1   4w0 6 46 42 37,5
12 Кулепестін Олександр  2055 ЧНІ  58w1  25b1  18w0  45b1   1b0  35w1  57b1  14w1   8b0 6 44,5 40,5 36
13 Дубневич Максим  1995 ЛЬВ  63b1  37w1  17b0  40w1   7b0  28w1  10b½  20w½  33b1 6 44,5 39,5 34,5
14 Штомпель Юрій  2119 ВІН  48w1  55b1   5w0  34b1  44w½   8w½  26b1  12b0  32w1 6 43,5 39 34,5
15 Берін Артем  2034 МИК  61w½  22b1  45w½  38b1   4w0  47b1  31w1  11b0  34w1 6 42,5 38 33,5
16 Довгалюк Олександр  2048 ХМЕ 0  31b0  86w1  22b1  37w1  45b1  21w1   4b0  30w1 6 42,5 38 33
17 Свириденко Ярослав  2095 ЧНІ  79w1  59b1  13w1  19b0  21w0  60b1  30b1   5w0  35b1 6 41,5 37,5 33,5
18 Тобак Михайло Кмс  2181 ОДЕ  52b1  26w1  12b1  20w1   5b0   6w½   8b1   1w0   7b0 5,5 50,5 45 39,5
19 Ковальський Роман  2010 ЛЬВ  27b1  49w1   7b1  17w1   6b0   1w0  20b½   8w0  52b1 5,5 48,5 44 38,5
20 Біленький Максим  2092 ВІН  31w1  34b1  21w1  18b0  23w1   2b0  19w½  13b½  24w½ 5,5 46 41 35,5
21 Перець Дмитро  1995 КИЇ  54w1  38b1  20b0  37w1  17b1   7w0  16b0  27w½  50b1 5,5 44,5 40 35
22 Хороших Ярослав  1843 ВОЛ   6b½  15w0  61b1  16w0  68b1  52w1  32w½  23b½  46w1 5,5 42,5 38,5 34
23 Бортяний Назар  1992 КИО  56b1  50w1  10b0  36w1  20b0  38w½  27b½  22w½  49b1 5,5 41,5 37 32,5
24 Хріновський Юрій  2015 І-Ф  67w1  45b½   6b0  51w1  28b½  49w½  48b½  40w1  20b½ 5,5 40,5 36 31,5
25 Ясьмо Даниїл  1900 КИЇ  82b1  12w0  63b1   7w0  67b1  11b0  58w1  26w½  43b1 5,5 40 36,5 32,5
26 Карасевич Андрій  1986 ЧРК  64w1  18b0  79w1  39b½  47w½  36b1  14w0  25b½  37w1 5,5 40 36 31,5
27 Пустовіт Максим  1800 ЧРК  19w0  84b1  60w1  46b1  29w0  34b½  23w½  21b½  44w1 5,5 40 36 31,5
28 Биховець Владислав  1899 ЧНІ  77w1  44b½  32w0  74b1  24w½  13b0  54w1  29b½  47w1 5,5 39 35,5 31
29 Поляков Даніїл  2096 ОДЕ  50b0  56w1  51b½  52w1  27b1  30w0  49b½  28w½  53b1 5,5 38,5 34 29,5
30 Тищенко Богдан  1998 МИК  93w1  47b1   2w½   9b0  53w1  29b1  17w0  10w½  16b0 5 46,5 42,5 38
31 Грігорян Володя  1745 МИК  20b0  16w1  49b1  59b½  32w1  33w½  15b0  62w1  10b0 5 42,5 38,5 34
32 Бохнак Тимофій  2033 ОДЕ  97b1  40w½  28b1   6w0  31b0  51w1  22b½  48w1  14b0 5 42,5 38 33,5
33 Дзьоба Дем'ян  2046 КИЇ  65w1  53b1   3w0  47b½  59w1  31b½  46w1   9b0  13w0 5 41,5 37,5 33,5
34 Лукашов Борис  1900 ОДЕ  72b1  20w0  42b1  14w0  66b1  27w½  50b½  69w1  15b0 5 40,5 36,5 32,5
35 Ольштинський Олексій  1900 СУМ  85w1  11b0  67w1  44b0  58w1  12b0  36w1  38b1  17w0 5 40 36,5 32,5
36 Дуков Володимир  1852 ОДЕ   1b0  73w1  91b1  23b0  55w1  26w0  35b0  63w1  57b1 5 40 36 32
37 Тульчинський Фелікс  1861 КИЇ  81w1  13b0  89w1  21b0  16b0  63w1  41b1  57w1  26b0 5 39,5 36,5 32,5
38 Пєтков Максим  1857 МИК  74b1  21w0  77b1  15w0  41b1  23b½  44w½  35w0  72b1 5 39 35,5 31,5
39 Ланськой Артем  1804 ЗАП   2w0  80b1  96w+  26w½  43b½  46b0  55w½  45b½  59w1 5 39 35 31
40 Чумаков Володимир  1887 ДОН  91w1  32b½  44w½  13b0  54w0  76b1  65w1  24b0  69w1 5 37 33,5 29,5
41 Дємченко Ярослав  1946 КИЇ  89w1   2b0  58w0  93b1  38w0  71b1  37w0  64b1  65w1 5 35,5 33 29,5
42 Надворний Тарас  1800 ЧРК   5w0  95b1  34w0  90b1  46w0  81b1  45w½  59b½  60w1 5 34,5 31,5 28,5
43 Цяпко Андрій  1901 ПОЛ  80w1   4b1   9w½   2b0  39w½  65b1  11w0  47b½  25w0 4,5 45,5 41,5 37
44 Бабаян Баграт  2039 ОДЕ  71b1  28w½  40b½  35w1  14b½   9w0  38b½  49w½  27b0 4,5 43 38,5 33,5
45 Петринський Ярослав  1881 КІР  92b1  24w½  15b½  12w0  70b1  16w0  42b½  39w½  56b½ 4,5 42 38 33,5
46 Агризков Іван  1900 МИК  70b1   7w0  66b1  27w0  42b1  39w1  33b0  50w½  22b0 4,5 40,5 36,5 32
47 Василик Михайло  1865 КИЇ  83b1  30w0  70b1  33w½  26b½  15w0  56b1  43w½  28b0 4,5 40 36 31,5
48 Чігарев Олександр  1831 ХМЕ  14b0  87w1   4w0  64b½  78w1  53b1  24w½  32b0  54w½ 4,5 39,5 36 32
49 Баширов Кємал  1879 КИЇ  84w1  19b0  31w0  56b1  80w1  24b½  29w½  44b½  23w0 4,5 39,5 36 31,5
50 Басов Нікіта  1800 ХАР  29w1  23b0  55w½  53b0  74w1  59b1  34w½  46b½  21w0 4,5 38,5 34,5 30,5
51 Семенов Степан  1837 КИЇ   3w0  76b1  29w½  24b0  64w1  32b0  53w0  89b1  74w1 4,5 37,5 34,5 31
52 Довгань Артем  1843 ОДЕ  18w0  64b1  74w½  29b0  75w1  22b0  78w1  55b1  19w0 4,5 37,5 34 30,5
53 Старенький Павло  1896 КИЇ  90b+  33w0  54b½  50w1  30b0  48w0  51b1  66b1  29w0 4,5 37,5 33,5 29
54 Швед Дмитро  1781 ЧНО  21b0  83w1  53w½  55b½  40b1  57w0  28b0  68w1  48b½ 4,5 37 33 29
55 Поповський Олексій  1912 ЗАП  87b1  14w0  50b½  54w½  36b0  61w1  39b½  52w0  76b1 4,5 36,5 33 29
56 Щербина Кірілл  1758 МИК  23w0  29b0  95w1  49w0  82b1  88b1  47w0  79b1  45w½ 4,5 33 30,5 27,5
57 Коробков Олексій  1900 ЗАП  94w1   9b0  65w1   4b0  88w1  54b1  12w0  37b0  36w0 4 40,5 38 34
58 Міхно Артем  1800 ДНІ  12b0  78w1  41b1   8w0  35b0  70w1  25b0  72w0  83b1 4 39,5 36 32
59 Зражевський Микита  1900 ОДЕ  86b1  17w0  68b1  31w½  33b0  50w0  72b1  42w½  39b0 4 38 34 30
60 Перегуда Нікіта  1900 КИО  78b1  10w0  27b0  63w1  71b1  17w0  69b0  67w1  42b0 4 37,5 34 30,5
61 Покатило Григорій  1800 МИК  15b½   6w0  22w0  81b½  94w1  55b0  86w1  74b½  66w½ 4 35,5 32,5 29,5
62 Чернушенко Артем  1900 ЧНІ  95w1   5b0  93w1  11b0  65w0  67b1  66w½  31b0  64w½ 4 35 33 29,5
63 Шатура Андрій  1800 ЧНІ  13w0  81b1  25w0  60b0  83w1  37b0  90w1  36b0  85w1 4 34,5 31,5 28,5
64 Герус Ярослав  1703 ЛЬВ  26b0  52w0  82b1  48w½  51b0  84w1  77b1  41w0  62b½ 4 34,5 31,5 28
65 Партико Павло  1800 ЧНІ  33b0  82w1  57b0  91w1  62b1  43w0  40b0  70w1  41b0 4 34,5 31,5 27,5
66 Дергай Давід  1800 МИК   9w0  94b1  46w0  89b1  34w0  80b1  62b½  53w0  61b½ 4 34 31,5 28
67 Пономаренко Тимофій  1800 ОДЕ  24b0  90w1  35b0  96w+  25w0  62w0  82b1  60b0  81w1 4 33,5 30,5 27,5
68 Лугина Данііл  1800 ЧНІ  11w0  85b1  59w0  78b½  22w0  74b½  80w1  54b0  77w1 4 33,5 30,5 27
69 Габібов Айхан  1800 ЧНІ   4w0  89b0  94w1  80b0  85w1  90b1  60w1  34b0  40b0 4 33 30,5 27,5
70 Веремей Богдан   1700 ЧНІ  46w0  88b1  47w0  79b1  45w0  58b0  71w1  65b0  89w1 4 30,5 28 25
71 Пильцов Олександр  1800 ЧНІ  44w0  77b0  85w1  83b1  60w0  41w0  70b0  78b1  80w+ 4 30,5 27,5 24,5
72 Запара Максим  1700 ВОЛ  34w0  75b0  88w0  95b1  93w1  79b1  59w0  58b1  38w0 4 29 27 24,5
73 Єзгор Андрій  1700 ЧНІ  96w0  36b0  84w1  88b0  81w0  95b1  74w0  94b1  79w1 4 25,5 23,5 21
74 Олейнік Єгор  1643 ОДЕ  38w0 -1  52b½  28w0  50b0  68w½  73b1  61w½  51b0 3,5 36 32 28
75 Кучма Андрій  1800 ЧНІ  10b0  72w1   8b0  77w½  52b0  78b0  81w1  76w0  91b1 3,5 34,5 31,5 28
76 Адруженко Матвій  1700 ЧНІ   8b0  51w0  90b0  87w1  91b1  40w0  88w½  75b1  55w0 3,5 32,5 30 27
77 Пінський Лев  1700 ЧНІ  28b0  71w1  38w0  75b½  79w0  89b1  64w0  88b1  68b0 3,5 31 28,5 25,5
78 Логвінов Іван  1700 КІР  60w0  58b0  97b1  68w½  48b0  75w1  52b0  71w0  88w1 3,5 30,5 28 24,5
79 Бовда Роман  1800 ЧНІ  17b0  86w1  26b0  70w0  77b1  72w0  85b1  56w0  73b0 3 34,5 31,5 28
80 Бутенко Максим  1700 ЧНІ  43b0  39w0  92b1  69w1  49b0  66w0  68b0  84w1  71b- 3 32 29,5 25,5
81 Шевель Олексій  1700 ЧНІ  37b0  63w0  87b½  61w½  73b1  42w0  75b0  82w1  67b0 3 32 29 25,5
82 Пономарьов Михайло  1700 ЧН  25w0  65b0  64w0  86b1  56w0  94b1  67w0  81b0  95w1 3 29,5 27,5 24,5
83 Цибізов Єгор  1700 ЧНІ  47w0  54b0 -1  71w0  63b0  87w½  84b½  86b1  58w0 3 29,5 26,5 23,5
84 Устименко Олександр  1700 ЧНІ  49b0  27w0  73b0 -1  89w½  64b0  83w½  80b0  97w1 3 29 26,5 24
85 Конопацький Михайло  1700 ЧНІ  35b0  68w0  71b0  97w1  69b0  93b1  79w0  87w1  63b0 3 28,5 26,5 23,5
86 Жовтик Гліб  1700 ЧНІ  59w0  79b0  16b0  82w0  92b1  91w1  61b0  83w0  93b1 3 28 25,5 23
87 Бабичев Михайло  1700 ЧНІ  55w0  48b0  81w½  76b0  90w0  83b½  92w1  85b0  94w1 3 26,5 24 21,5
88 Єфремов Нікіта  1800 ЧНІ   7b0  70w0  72b1  73w1  57b0  56w0  76b½  77w0  78b0 2,5 34 30,5 27
89 Донець Валерій  1700 ЧНІ  41b0  69w1  37b0  66w0  84b½  77w0  93b1  51w0  70b0 2,5 32,5 30 26,5
90 Пінський Михайло  1700 ЧНІ  53w-  67b0  76w1  42w0  87b1  69w0  63b0  91w0  92b½ 2,5 30,5 28 25
91 Савченко В'ячеслав  1700 ЧНІ  40b0  97w1  36w0  65b0  76w0  86b0  95w½  90b1  75w0 2,5 28,5 27 24
92 Скоренок Давид  1700 ЧНІ  45w0  93b0  80w0  94b0  86w0  97w1  87b0  95b1  90w½ 2,5 22,5 21 19
93 Шак Михайло  1800 ЧНІ  30b0  92w1  62b0  41w0  72b0  85w0  89w0  97b1  86w0 2 29 26,5 24
94 Зазульченков Ілля  1700 ЧНІ  57b0  66w0  69b0  92w1  61b0  82w0  97b1  73w0  87b0 2 28,5 26 23
95 Моругий Олександр  1700 ЧНІ  62b0  42w0  56b0  72w0  97b1  73w0  91b½  92w0  82b0 1,5 29,5 27 24,5
96 Третяк Кирил  1975 ЧНІ  73b1   1w0  39b-  67b- 0 0 0 0 0 1 34 31,5 28,5
97 Пономаренко Єгор  1800 ОДЕ  32w0  91b0  78w0  85b0  95w0  92b0  94w0  93w0  84b0 0 23 21 19

Турнірне становище дівчата
М Имя Рейт. ФЕД. 1.Тур 2.Тур 3.Тур 4.Тур 5.Тур 6.Тур 7.Тур 8.Тур 9.Тур Очки  Д1 Д2 Д3
1 Менн Єва  1821 ЖИТ  29b1  19w1   2w1   4b1   6w1   5b½  11b1   3w½  12w1 8 47 42,5 37,5
2 Ломакіна Анжеліка  2013 МИК  16b1  20w1   1b0   9w1  24b1   6w1   5b1   7b1   4w½ 7,5 47,5 43 38
3 Іваницька Людмила  2011 І-Ф   8w½  11b0  28w1   7b½  10w1  19b1  12w1   1b½   5w1 6,5 46 41,5 36,5
4 Шарапова Поліна  1885 КИЇ  39b1  34w1  15b1   1w0   9b1  11w0  14b1   6w1   2b½ 6,5 45 42 37
5 Скарбарчук Таня  1841 ЛЬВ  37b1   9w½  31b1  19w1  14b1   1w½   2w0  11b1   3b0 6 45,5 42 37,5
6 Дворецька Єлизавета  1850 ХАР  23b1  21w1  13b1  11w1   1b0   2b0  25w1   4b0  14w1 6 45,5 41,5 37
7 Якимаха Марія  1922 КИЇ  30w½   8b0  34b1   3w½  15b1  13w1  24b1   2w0  11w1 6 42,5 39 35
8 Бондар Дар'я  1816 ХМЕ   3b½   7w1   9b0  21w½  27b0  34w1  31b1  24w1  17b1 6 38 34,5 31
9 Торопцева Євгенія  1900 КИЇ  38w1   5b½   8w1   2b0   4w0  26b½  27w1  10b½  20w1 5,5 43,5 40 36
10 Ташкінова Софія  1952 КИЇ  15b0  39w1  20b1  17w½   3b0  16w½  13b1   9w½  22b1 5,5 41 36,5 32
11 Прочаєва Ніна  1700 КИЇ  18b1   3w1  17b1   6b0  12w1   4b1   1w0   5w0   7b0 5 49 44 39
12 Ковальова ТаЇсія  1900 ОДЕ  26b1  13w0  35b1  16w1  11b0  17w1   3b0  19w1   1b0 5 43 39 34,5
13 Лавренчук Софія  1800 ЖИТ  24w1  12b1   6w0  25b0  18w1   7b0  10w0  35b1  30w1 5 39 35,5 31,5
14 Завезіон Ніка  1900 ОДЕ  33w0  28b1  30w1  18b1   5w0  27b1   4w0  20w1   6b0 5 38,5 35 31,5
15 Басова Поліна  1809 ХАР  10w1  22b1   4w0  24b0   7w0  32b1  19w0  27b1  25b1 5 38,5 35 31
16 Заєць Дарина  1820 КИО   2w0  36b1  22w1  12b0  39w1  10b½  20b0  25w½  24b1 5 37,5 35 31
17 Ярошенко Софія  1865 ОДЕ  32w1  33b1  11w0  10b½  25w½  12b0  26w1  21b1   8w0 5 36,5 33,5 29,5
18 Безсонна Поліна  1848 ЧРК  11w0  38b1  29w1  14w0  13b0  39b1  21w0  34b1  26b1 5 31 29 26
19 Явдосюк Васіліса  1889 ХМЕ  36w1   1b0  33w1   5b0  35w1   3w0  15b1  12b0  21w½ 4,5 40,5 37,5 34,5
20 Михайлець Поліна  1834 ХЕР  27w1   2b0  10w0  36b1  34w1  25b½  16w1  14b0   9b0 4,5 39 36 32,5
21 Венжинович Віра  1646 ТЕР -1   6b0  25w½   8b½  22w1  24w0  18b1  17w0  19b½ 4,5 39 35 31
22 Васильчук Діана  1900 ДНІ  35b1  15w0  16b0  26w½  21b0  38w1  29b1  31w1  10w0 4,5 33 30 27
23 Басова Юлія  1717 ХАР   6w0  24b0  38w½  28b1  26b0  37w½  30w½  29b1  34w1 4,5 29,5 27 24
24 Позняк Юнна  1900 МИК  13b0  23w1  26b1  15w1   2w0  21b1   7w0   8b0  16w0 4 43 39 34,5
25 Москалець Софія  1889 ЗАП  34b0  37w1  21b½  13w1  17b½  20w½   6b0  16b½  15w0 4 37,5 34,5 30,5
26 Гречишина Анюта  1800 ПОЛ  12w0  27b1  24w0  22b½  23w1   9w½  17b0  32b1  18w0 4 37 33,5 29,5
27 Прочаєва Тіна  1700 КИЇ  20b0  26w0 -1  33b1   8w1  14w0   9b0  15w0  35b1 4 36 33 30
28 Дробот Кіра  1800 ЧРК  31b½  14w0   3b0  23w0  29w½  30b0 -1  37w1  36b1 4 31 28,5 26
29 Яблонська Аліса  1676 КИЇ   1w0 -1  18b0  35w0  28b½  33b1  22w0  23w0  38b1 3,5 35 32 29
30 Бабій Поліна  1800 ХЕР   7b½  31w½  14b0  39w0  32b0  28w1  23b½  38w1  13b0 3,5 32,5 30,5 27,5
31 Кривенко Дарина  1900 КИЇ  28w½  30b½   5w0  34b0  36w1  35b1   8w0  22b0  32w½ 3,5 32,5 29,5 26,5
32 Стешина Софія  1800 ПОЛ  17b0  35w0  39b0 -1  30w1  15w0  36b1  26w0  31b½ 3,5 29 26,5 24
33 Бурдакова Софія  1800 ЧНІ  14b1  17w0  19b0  27w0  37b½  29w0  38b0 -1  39w1 3,5 27,5 25,5 23,5
34 Прочаєва Аліна  1800 КИЇ  25w1   4b0   7w0  31w1  20b0   8b0  39w1  18w0  23b0 3 40 36,5 32,5
35 Бондарук Олена  1800 КИЇ  22w0  32b1  12w0  29b1  19b0  31w0  37b1  13w0  27w0 3 32 29 26
36 Саблук Світлана  1800 ВІН  19b0  16w0  37b1  20w0  31b0 -1  32w0  39b1  28w0 3 29 26,5 24
37 Прочаєва Ольга  1700 КИЇ   5w0  25b0  36w0  38b1  33w½  23b½  35w0  28b0 -1 3 28,5 26,5 24
38 Прочаєва Єлизавета  1800 КИЇ   9b0  18w0  23b½  37w0 -1  22b0  33w1  30b0  29w0 2,5 31,5 29 26
39 Сердюк Катерина  1800 ЧНІ   4w0  10b0  32w1  30b1  16b0  18w0  34b0  36w0  33b0 2 34,5 31,5 28,5


Comments