НОВИНИ‎ > ‎

В ЧЕРНІГОВІ ЗАВЕРШИВСЯ VI МІЖНАРОДНИЙ ШАХОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ "ЗАЧАРОВАНА ДЕСНА-2014"

опубліковано 17 серп. 2014 р., 00:29 Chess Chernihiv   [ оновлено 17 серп. 2014 р., 00:30 ]
В суботу, 9-им туром змагань в групах "А" (ОPEN) та "Б" (дитячий до 2002 р.н.) завершився VI міжнародний шаховий фестивальт "Зачарована Десна". Організатором змагань стала створена в цьому році Федерація шахів Чернігівської області. Змагання проходили з 11 по 16 серпня в готельно-ресторанному комплексі "Градецький", що в Чернігові. 
В обох групах точилася безкомпромісна гра, і до останнього туру не було відомо, хто стане переможцем змагань. 
Після останнього туру в групі А по 8 очок набрали Володимир Михальський (м.Ніжин) та Анатолій Нестерець (м.Чернігів). Переможець турніру визначився за коєфіцієнтом Бухгольца, ним став кандидат в майстри спорту з шахів Володимир Михальський. Третє місце здобув хмельниччанин Олег Поліщук, який також за коефіцієнтом Бухгольца обігнав чернігівців Валерія Плаксіна (4 місце) та Іллю Гука (5 місце).
В дитячому турнірі, впевнено лідируючи протягом всього ходу змагань, переміг чернігівець Платон Гальперін. На пів-очка від нього відстав ще один представник чернігівської шахової школи Назар Довгопол. Третє місце в групі Б також визначалося за кращим коефіцієнтом Бухгольца. В результаті житомирянин Дмитро Осадчук обійшов чернігівця Максима Губенка та киянина Максима Смирнова та зайняв 3 призове місце.
В командному заліку чернігівці не залишили шансів іншим суперникам, розділивши перші три місця. Шахістам команди ДЮСШ-1 (А.Нестерецю, А.Крупко, Я.Химичу) вистачило 19,5 очок, щоб стати першими в командному заліку, Другою фінішувала команда ДЮСШ-2 (І.Гук, С.Муха, П.Гальперін) з показником 18,5 очок,  Бронза командного заліку дісталася команді КДЮСШ №1-1 (Г.Буфін, Н.Лаптій, Н.Довгопол) з 18 очками.
Фінальні турнірні таблиці VI міжнародного шахового фестивалю "Зачарована Десна - 2014" наведені нижче

Фінальна таблиця. Група "А". "Зачарована Десна - 2014"


Фінальна таблиця. Група Б. "Зачарована Десна - 2014"


Остаточний командний залік "Зачарована Десна 2014"
Comments