НОВИНИ‎ > ‎

ВІДБУВСЯ МІЖНАРОДНИЙ ШАХОВИЙ ТУРНІР НА КУБОК ДИРЕКТОРА ПО АКТИВНИМ ШАХАМ

опубліковано 9 груд. 2014 р., 10:21 Chess Chernihiv   [ оновлено 27 груд. 2014 р., 04:46 ]
http://cntime.cn.ua/chas-novini/ukraintsi-ta-bilorusy-zmahalysia-u-shakhovomu-turniri.html
В Чернігові, 6 та 7 грудня в приміщенні КДЮСШ №1 відбувся міжнародний шаховий турнір з активних шахів на кубок директора закладу. Змагання проходили в 3-х вікових категоріях. Загалом турнір зібрав 118 шахістів з України та Білорусі, а саме в турнірі А1 (шахісти віком від 10 до 12 років) змагались 32  учасника, в турнірі А2 (2005 р.н. та молодше) - 29, і в турнірі Б (12 років і більше) - 57 шахістів. Дитячі турніри проходили в 7 турів, дорослі - в 9 за швейцарською системою, з контролем часу - 25 хв.
В безкомпромісній боротьбі перемогу в турнірі А1 здобув юний чернігівець Платон Гальперів, другим став киянин Ростислав Малиновський, "бронза" у ніжинця Андрія Нестеренко.
Переможцем турніру А2 став житель Гомеля - Максим Царук, "срібло" у Давида Пожара з Чернігова і "бронза" у Евгена Ганчарова з Гомеля.
В командному заліку серед дитячих команд перемогли гості з Гомеля, друге місце в команди КДЮСШ №1 (Чернігів), третє у шахістів ДЮСШ "Україна".
В турнірі Б переміг Володимир Примиренко з Ніжина, "срібло" у киянина Віктора Самосюка, і "бронза" у ніжинця Володимира Михальського.
 
Детальніше про результаті турнірів можна ознайомитись нижче.

Турнір директора - 2014


Comments