НОВИНИ‎ > ‎

ВІДБУВСЯ VIII ЗВІТНО-ВИБОРЧИЙ З'ЇЗД ФЕДЕРАЦІЇ ШАХІВ УКРАЇНИ

опубліковано 22 груд. 2014 р., 07:20 Chess Chernihiv
иНа VIII звітно-виробчому з'їзді Федерації шахів України
20 грудня в приміщенні Міністерства молоді і спорту України відбувся VIII звітно-виборчий з'їзд Федерації шахів Україну.
Делегацію Федерації шахів Чернігівської області на з'їзді представляли віце-президент ФШЧО Іван Остах та член виконкому ФШЧО Юрій Стальниченко.
Всього на з'їзд прибуло 76 делегатів із усіх областей України, в тому числі – і з окупованого Криму.
На початку делегати заслухали звіт голови ФШУ В.Капустіна за пророблену роботу з квітня 2010 по грудень 2014 року.
Делегати з'їзду відзначили високий рівень проведення чемпіонатів України з шахів серед чоловіків та жінок, наголошувалось на успішних виступах наших шахістів в найпрестижніших офіційних міжнародних змаганнях. З метою утримати лідируючі позиції в світових шахах було вирішено розробити заходи з популяризації шахової гри через різноманітні ЗМІ, особливо телебачення; розробити план заходів щодо подальшого розвитку дитячих, юнацьких та студентських шахів та проводжити роботу щодо залучення спонсорів.
Останнім питання порядку денного були вибори Президента ФШУ. Обговорення програм кандидатів на цю відповідальну і почесну посаду було досить бурхливим. На голосування делегатам з'їзду було запропоновано кандидатури Андрія Новака, Івана Захарчука (який перед самим голосуванням зняв кандидатуру на користь А.Новака) та Віктора Капустіна. За результатами голоосування, 49 голосали (64,5%) на другий строк було обрано діючого Президент федерации Віктора Капустина. 
Також було обрано виконком ФШУ, запропонований новообраним Президентом, у складі 15 осіб. 

Comments