НОВИНИ‎ > ‎

В ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРІ ВІДБУВСЯ КУБОК ОБЛАСТІ З АКТИВНИХ ШАХІВ СЕРЕД МОЛОДІ

опубліковано 11 лист. 2019 р., 08:16 Chess Chernihiv   [ оновлено 11 лист. 2019 р., 08:21 ]
Відкритий кубок області з активних шахів серед молоді пам'яті Володимира Липчанського завершився в суботу, 09 листопада, в обласному центрі. Він зібрав спортсменів з Чернігова, Ніжина, Києва, Броварів та Миколаїв. Всьго в турнірі взяли участь 110 гравців. Ці шахові змагання відтепер увійшли до системи рейтингу Міжнародної федерації шахів (ФІДЕ).
Цьогоріч – поділили шахістів за рівнем майстерності на 2 ліги: у першій грають кандидати в майстри спорту та володарі першого розряду, а у другій – шахісти 2,3 розрядів. В результаті ми отримали змогу бачити дуже цікаву гру, коли в шахових баталіях змагалися на рівних юні школярі з дорослими студентами.
Отже, в результаті завзятих змагань та наполегливої аналітичної праці було проведено цікавий шаховий турнір, переможцями якого стали, звичайно, найкращі.
В першій (досвідченій) лізі гравців кращими з кращих стали:
  • 1 місце – Лаптій Назар отримав 8 з 9 можливих балів); команда Ліцею №15
  • 2 місце – Гришко Віталій (7 балів); команда ЗСШ №1
  • 3 місце – Гуменюк Євген (6,5 балів) команда НУБІП м. Київ за додатковим показником випередив досвідченого кандидата в майстри Гречку Валентина який посів 4 місце
Наступні 5 та 6 місця отримали відповідно Потапов Дмитро, Ридзель Олександр (м.Ніжин).
Окремо визначили переможців серед талановитих дівчат (яких було двоє, а тому вони без зайвих емоцій поділили між собою призові місця): в друге поспіль перше місце здобула
  • 1 місце – Мхітарян Мілена (5 бали); команда Ліцею №22
  • 2 місце – Конопацька Анастасія (4 бали); команда ЗСШ №3
В командному заліку (де від кожного навчального закладу взяли участь по два молодих гравці) заслужено перемогли:
  • 1 місце – команда Ліцею № 15;
  • 2 місце – команда НУЧК ім. Т.Г. Шевченко;
  • 3 місце – команда Київського національного інституту біоресурсів та природокористування.
В другій лізі перемогли: як і в прошлому році дівчина яка випередила лише за додатковим показником
  • 1 місце – Ходіс Анна (8 балів); команда ЧНТУ
  • 2 місце – Донець Валерій (8 балів); команда ЗСШ №3
  • 3 місце – Лугина Данііл (7,5 балів). команда ЗСШ №1
Варто звернути увагу, що саме дівчина стала тут кращою!