НОВИНИ‎ > ‎

"ЗАЧАРОВАНА ДЕСНА" СТАРТУВАЛА

опубліковано 4 лип. 2017 р., 07:18 Chess Chernihiv   [ оновлено 5 лип. 2017 р., 00:51 ]
Міжнародний шаховий фестиваль «Зачарована Десна» вже давно став візитною карткою стародавнього Чернігова. З кожним роком він збирає все більше прихильників цієї давньої інтелектуальної гри.
3 липня в Чернігові стартував IX Міжнародний шаховий фестиваль «Зачарована Десна-2017». Він проходить за підтримки Президента Федерації шахів Чернігівської області Юрія Тарасовця.
Цього року турнір зібрав близько 150 учасників. Приїхали найсильніші шахісти практично з усіх регіонів України. Сусідню Білорусь представляють спортсмени з Мінська, Вітебська, Бобруйська, Гомеля, Барановичів і Бреста.
З вітальним словом до них звернулися: начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради Андрій Дериземля, директор КДЮСШ №1 Сергій Романчук, депутат Чернігівської міської ради Регіна Гусак. Вони побажали учасником високих результатів і подарували їм туристичні карти Чернігова, адже крім напружених турнірних партій їх чекає і культурна програма в яку включена екскурсія по нашому місту.
В змагання включені турніри для дорослих і дітей. Обидва турніри проводяться за швейцарською системою в 9 турів. Контроль часу для дорослих - 60 хвилин на партію, плюс 25 секунд починаючи з першого ходу. Для дітей - 75 хвилин до кінця партії кожному учаснику.
Призовий фонд фестивалю становить 25 000 гривень. Змагання проходять з 3 по 8 липня в залах ресторанно-розважального комплексу «Градецький».

Автор Володимир Коваль - www.gorod.cn.ua

Comments