НОВИНИ‎ > ‎

ЗАКІНЧИВСЯ ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З АКТИВНИХ ШАХІВ

опубліковано 28 трав. 2014 р., 13:17 Chess Chernihiv
Майстер спорту України Олексій Крупко став переможцем чемпіонату Чернігівської області з активних шахів.

Протягом дев’ятьох турів чернігівець набрав сім з половиною очок.

Стільки ж спортивних балів і у «срібного» призера змагання Володимира Михальського. Але в ніжинського кандидата у майстри спорту гірший коефіцієнт.

Третє місце посів ветеран чернігівських шахів, кандидат у майстри спорту Олег Юрасов з результатом 6,5 очка.

Таку ж кількість очок набрав ще один ніжинець і кмс Микола Кожемяко. Але за додатковим показником бронзову медаль виборов житель обласного центру.

Загалом у чемпіонаті брало участь 52 спортсмени з Чернігова та декількох районів області. Зокрема, з Ніжинського, Ріпкинського, Корюківського та інших.

Змагання відбулось 17 травня в міській КДСЮШ № 1 і проходило за швейцарською системою з контролем часу 15 хвилин на партію кожному з учасників.

Спонсорську підтримку організаторам та спортсменам надали депутат Чернігівської місьради Юрій Тарасовець та представник ВО «Свобода» Володимир Поліщук.