ШАХИ В РЕГІОНАХ

СЕРГІЙ СКОРОХОД НЕ ЗАЛИШИВ ШАНСІВ СУПЕРНИКАМ У ДВОХ ТРЕНУВАЛЬНИХ ТУРНІРАХ

опубліковано 4 лют. 2018 р., 03:38 Chess Chernihiv   [ оновлено 4 лют. 2018 р., 03:41 ]

Цієї суботи в Менському шаховому клубі знову відбулися два тренувальні турніри, які передують Чемпіонтату Менщини з активних шахів, проведення якого заплановано на 24 лютого. Тож 8 шахістів міста спочатку зіграли турнір з контролем часу 10хв, а потім ще один турнір з контролем часу 5 хв. із додаванням 2 сек./хід. Переможець першого турніру визначився в останньому турі змагань, так Сергій Скороход в останній грі туру переміг Володимира Сибілєва, а Юрій Дорошенко зіграв у нічію з Андрієм Готенко. Тож перше місце з показником 6,5 очок здобув Сергій Скороход, другим став Юрій Дорошенко, третій Юрій Стальниченко.
У другому турнірі Сергій Скороход здобув перемогу з показником 4 очки в 5 матчах, другим став Віталій Андрейчук - 3 очки, третій Юрій Стальниченко - 2,5 очки.

ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ СОСНИЧЧИНИ З ШВИДКИХ ШАХІВ

опубліковано 30 січ. 2018 р., 12:52 Chess Chernihiv   [ оновлено 4 лют. 2018 р., 02:30 ]

27-28 січня в Сосниці відбулася районна першість зі швидких шахів, в якому прийняли участь 12 любителів шахів. Змагання проходили за коловою системою. У підсумку перемогу здобув Олександр Крючков, який здобув 9,5 очок. Другим став Євген Горпиненко з 7,5 очками, третій Сергій Редько - 7 очок. Деталі наведені в таблиці

"СПЕКОТНІ" ШАХОВІ БАТАЛІЇ В ХОЛОДНІ МЕНСЬКІ ВЕЧОРИ

опубліковано 27 січ. 2018 р., 13:14 Chess Chernihiv   [ оновлено 28 січ. 2018 р., 23:14 ]

Цієї суботи, шахісти Мени зустрілися в шаховому клубі на перші в цьому році міські змагання MenaChessTour-2018, в рамках якого було зіграно 2 бліц-турніри. І хоча навулиці був мороз, за шахівницями точилася "спекотні" баталії.
Перший турнір відбувався за круговою системою з контролем часу 5', і перемогу в ньому здобув Юрій Стальниченко, який в 7 турах здобув 6,5 очок. Другим став Сергій Скороход з 5 очками, третій Юрій Руденко - 4,5 очка.
8. Малей Сергій Мена 1937 1.0 3.0 0.0 1

Другий турнір відбувся з контролем 5'+2", теж за круговою системою. Переможець цих змагань визначився лише в останньому турі за результатами кращого коефіцієнта, так Сергій Скороход, здобувши 6 очок, обігнав Юрія Дорошенка, "бронза" у Юрія Стальниченко, який набрав на одне очко менше.

опубліковано 8 січ. 2018 р., 02:12 Chess Chernihiv

В м .Новгород-Сіверському у приміщенні міської бібліотеки з 19 листопада по 24 грудня 2017 року пройшло 3 турніри (класіка,рапід, бліц), присвячених 15 річчю існування шахового клубу «Королева» Бюджет змагань склав 1000 грн.
В турнірах прийняло участь більше 10 шахістів.
Шахові заходи пройшли в дружній, діловій обстановці без порушень правил гри.
В урочистостях прийняли участь мер міста, представники ЗМІ (газета «Сіверський край»,телерадіокомпанія «Сіверська»), спонсори та інші.
Фінансову допомогу в проведенні змагань надали О.Бондаренко (міський голова), підприємці І.Бойчук, М.Ігнатік та інші. Підсумкові результати змагань за посиланням

ЗМАГАННЯ З ШАХІВ СЕРЕД ДОРОСЛИХ НА СРІБНЯНЩИНІ

опубліковано 6 січ. 2018 р., 05:24 Chess Chernihiv

В неділю, 17 грудня, в приміщенні районної державної адміністрації пройшли районні змагання з шахів серед дорослих.
В змаганнях взяли участь спортсмени територіальних громад Срібнянського району. За результатами проведених 20 чоловічих зустрічей в особистому заліку переможцем змагань став Олександр Марчук (смт.Срібне), срібло здобув Валерій Олексієнко (смт. Дігтярі), бронза дісталась досвідченому гравцю з Срібного Миколі Мащенку .
Серед учасниць, які представляли прекрасну половину людства золоту нагороду заслужено отримала секретар Калюжинської сільської ради Людмила Ромазан, срібну медаль здобула не менш відома учасниця районних та обласних змагань Людмила Фесак (смт.Срібне), бронза в молодої та перспективної спортсменки з с.Гриціївка Ольги Мусієнко.
По завершенні змагань заступник директора СТОВ «Батьківщина» з соціальних питань Сергій Коломайко та головний спеціаліст сектору у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Сергій Лисенко вручили переможцям та призерам заходу грамоти, медалі та грошові премії.
Захід відбувся також за підтримки сільськогосподарського товариства «Батьківщина».

За інформацією Срібнянської  райдержадміністрації

РОМАН МИНЕНКО - ЧЕМПІОН ГОРОДНЯНЩИНИ З ШАХІВ

опубліковано 29 груд. 2017 р., 14:28 Chess Chernihiv

Фото з архіву ФШЧО.
Десять найсильніших шахістів Городнянщини розіграли за коловою системою  звання чемпіона . Контроль 1 год. 5хв. на партію кожному з учасників. Перше місце  в чемпіонаті Городнянського району зайняв кандидат в майстри спорту  україни  Роман Міненко - 7 очок з 9 можливих. На другому місці Іван Зубов з Тупичіва, який поступився переможцю  лише за коефіціїнтом Бухгольця. На третьому місці теж представник Тупичіва Олег Назаренко , який до речі виконав норматив 1-го розряду.

"КОРЮКІВСЬКА" БИТВА

опубліковано 29 груд. 2017 р., 14:25 Chess Chernihiv

17 грудня в Корюківці відбувся міжрайонний турнір з активних шахів, за круговою системо. Перемогу в змаганнях здобув місцевий шахіст Олег Мілейко, зібравший в свій актив 7 з 8 можливих очок. Другим став Олександр Жерденко зі Сновська, який поступився лідеру  очком.Почесне третє місце у ще одного гостя зі Сновська - Леоніда Роговенка, 5,5 очок.

В МЕНІ ВІДБУВСЯ "ДРУЖНІЙ ТУРНІР"

опубліковано 18 груд. 2017 р., 08:13 Chess Chernihiv   [ оновлено 25 груд. 2017 р., 22:20 ]

В Мені пройшов дружній шаховий бліц-турнір, присвячений до 50-річчя члена Федерації шахів Чернігівської області Віталій Андрейчука. Змагання пройшли в 2 кола, з контролем часу 5'. Перед початком турніру ювіляра привітав член виконавочого комітету ФШЧО Юрій Стальниченко та побажав йому міцного здоров'я та нових шахових звитяг.
Самі змагання проходили в дружній атмосфері та завершилися перемогою гостя і друга з Корюківки Олега Мілейка. 2 та 3 місця відповідно у Сергія Скорохода та Юрія Дорошенка. Ювіляр роздялив 4 місце з Юрієм Стальниченко.

Мена 50 років Андрейчуку

ВІКТОР КРАПІВА ПЕРЕМІГ В РАЙОННОМУ ТУРНІРІ З КЛАСИЧНИХ ШАХІВ У НОВГОРОД-СІВЕРСЬКУ

опубліковано 2 груд. 2017 р., 01:54 Chess Chernihiv

Фото з архіву
З 22 жовтня по 19 листопада 2017 року в м .Новгород-Сіверському пройшов районний турнір з класичних шахів. Участь у турнірі прийняло 9 шахистів.
Перші три місця зайняли:
1 - Крапіва Віктор – 13 очок
2 – Скибенок Микола – 12 очок
3 – Жирний Микола – 11,5 очок.

ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ

МЕНЯНИН ЮРІЙ ДОРОШЕНКО ПЕРЕМІГ В МІЖРАЙОННОМУ ШАХОВОМУ ТУРНІРІ

опубліковано 17 вер. 2017 р., 10:34 Chess Chernihiv   [ оновлено 11 лист. 2017 р., 02:27 ]

Сьогодні в Сосниці відбувся міжрайонний шаховий турнір з активних шахів, який було присвячено дню народження О.Довженка та Дню Сосниці. 28 учасників з різних куточків області визначали найсильнішого за шаховою дошкою. За результатами 7 турів змагань перемогу здобув менянин Юрій Дорошенко, друге місце у чернігівця Назар Лаптія, бронза у Юрія Куценка з Чернігова. Детальніше можна ознайомитися в таблиці