ШАХИ В РЕГІОНАХ


ПАМ'ЯТІ ШАХІСТА

опубліковано 23 лип. 2018 р., 10:58 Chess Chernihiv   [ оновлено 12 серп. 2018 р., 22:16 користувачем Юрій Стальниченко ]

21 липня 2018 року в приміщенні Прилуцького агротехнічного коледжу відбувся командний міжобласний турнір з активних шахів, присвячений пам’яті активіста шахів та спонсора всіх останніх турнірів, які проходили в м.Прилуки, В’ячеслава Нестеренка.
В турнірі прийняло участь 16 команд з 4 областей України та м. Києва, по 5 шахістів у кожній команді, всього 80 чол.
Турнір проведено за швейцарською системою у 8 турів, контроль часу - 10 хвилин+5 секунд після кожного ходу починаючи з першого для кожного учасника.
Переможець турнір - команда міста Ніжина, друге місце – команда м. Носівки, третє області -команда м. Лохвиця Полтавської області.
Переможець турніру - команда міста Ніжина отримала перехідний Кубок, грамоту та медалі ФСТ «Спартак»..
Призери турніру також отримали грамоту та медалі.
За команду м. Ніжин виступали: Михальський Володимир, Примиренко Володимир, Стеценко Денис, Вітер Ігор та Рудік Ігор.
За команду м. Носівки виступали: Кожем’яко Микола, Медвідь Анатолій, Рідзель Олександр, Харченко Володимир, Яременко Олег
За команду м. Лохвиця виступали: Деревянко Сергій, Лесюк Володимир, Пащенко Володимир, Кузьменко Олександр та Іщенко Микола. Переможець та призери турніру також нагороджені призами від спонсорів турніру.
Таблиці результатів турніру додаються.


В МЕНІ ВІДБУВСЯ ТУРНІР ПРИСВЯЧЕНИЙ МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ ШАХІВ

опубліковано 23 лип. 2018 р., 00:44 Chess Chernihiv   [ оновлено 23 лип. 2018 р., 10:50 ]

22 липня в місті Мена відбувся шаховий турнір присвячений Міжнародному дню шахів. 9 учасників змагань розіграли першість Менщини за круговою системою з контролем часу 10'+5". В результаті переможцем змагань став Юрій Стальниченко, який здобув 6,5 очок і обійшов срібного призера змагань Юрія Дорошенка за результатами особистої зустрічі та за кращим коефіцієнтом Бергера. Третє місце здобув 
Виталий Андрейчук. Організатором змагань виступили Менська міська рада, Сектор у справах сім'ї, молоді та спорту Менської міської ради та член виконкому Федерації шахів Юрій Стальниченко.

Підсумкова таблиця турніру до дня шахів. Мена. 22072018


ПІДСУМКИ МІЖРАЙОННОГО ШАХОВОГО ТУРНІРУ "СОСНИЦЬКЕ ЛІТО 2018"

опубліковано 10 черв. 2018 р., 03:02 Юрій Стальниченко   [ оновлено 11 черв. 2018 р., 04:25 користувачем Chess Chernihiv ]

Вчора в смт.Сосниця відбувся міжрайонний турнір з активних шахів "Сосницьке літо 2018",учасниками якого стали 24 шахісти з Сосниці, Мени, Борзни, Сновська, Корюківки, Ніжина, Козельця, Корюківки та Чернігова. Змагання проходили за швейцарською системою в 7 турів з контролем часу 15". В результаті перемогу святкував Володимир Михальський - 6,5 очок; друге місце у Павла Сливи - 5,5 очок, третій Олексій Губенко - 5 очок. По 4,5 очки і місця із 4 по 8 відповідно зайняли Олег Мілейко, Юрій Стальниченко, Олександр Шльончик, Сергій Шолом та Михайло Шуляк. Наводимо Вашій увазі підсумкову таблицю змагань

"Сосницьке літо 2018"

ІІІ МЕМОРІАЛ МИХАЛЬСЬКОГО З ШВИДКИХ ШАХІВ

опубліковано 10 квіт. 2018 р., 03:09 Chess Chernihiv   [ оновлено 10 квіт. 2018 р., 03:19 ]

7 квітня у шаховому клубі Ніжинської ДЮСШШ пройшов відбувся турнір з швидких 
шахів пам’яті Є.Михальського, організаторами змагань виступили: онук, В.Михальський, та федерація шахів м.Ніжина. 20 шахістів з Чернігова, Прилук, Ніжина, Борзни, Носівки, Дорогинки, Монастирища за швейцарською системою у 7 турів визначили найсильніших. 
1 місце з результатом 6,0 очок завоював Плаксін Валерій з Чернігова, стільки ж набрав Кожемяко Микола з Ніжина, але за Бухгольцем він другий. 3-4 місця поділили ніжинці Стеценко Денис та Михальський Володимир, набравши по 5,0 очок. Також спеціальними призами були відзначені кращі ветерани : Руденко Олександр з Прилук та Шевченко Валентин з Ніжина.

Гнідинцівський Великодній шаховий фестиваль

опубліковано 3 квіт. 2018 р., 08:05 Chess Chernihiv   [ оновлено 3 квіт. 2018 р., 08:06 ]

31 березня 2018 року в с. Гнідинці Варвинського району відбувся 
«Гнідинцівський Великодній шаховий фестиваль» в якому прийняло участь 9 команд з Чернігівської та Полтавської областей. За регламентом командний турнір проводився за круговою системою, з контролем часу 15 хвилин на партію кожному з учасників. Склад кожної команди - 4 шахіста незалежно від віку та статі. Переможці командного змагання визначалися за найбільшою кількістю набраних очок, які складалися із суми очок, набраних гравцями команди на всіх дошках. За підсумками командного шахового турніру перше місце виборола команда з смт Талалаївка. Друге місце у команди «Удай» з с. Леляки Варвинського району, а третій рядок замкнула команда смт Варва. Переможець шахового фестивалю отримав перехідний кубок, а його призери отримали грамоти та заохочувальні призи. Крім цього, спеціальні заохочувальні призи отримали шахісти – школярі, які брали участь у цьому змаганні.
Підсумкове турнірне становище одноденного командного змагання має такий вигляд:
1. смт Талалаївка – 25 очок
2. «Удай» с. Леляки, Варвинський район – 22, 5 очка
3. смт Варва – 20, 5 очка
4. ТОВ «Журавка», Варвинський район – 16, 5 очка
5. смт Срібне – 16, 5 очка
6. смт Чорнухи, Полтавська область – 15, 5 очка
7. смт Варва 70 + – 12, 5 очка
8. ТОВ «Прогрес», Варвинський район – 10, 5 очка
9. «Школярі» смт Варва – 4, 5 очка

"КОРЮКІВСЬКА ПЕРЕМОГА" В БОРЗНІ

опубліковано 24 бер. 2018 р., 12:44 Chess Chernihiv   [ оновлено 26 бер. 2018 р., 05:02 ]

Сьогодні в місті Борзна відбувся командний турнір з активних шахів, який було організовано за підтримки Борзнянської РДА та Борзнянського шахового клубу. Змагання проходили за коловою системою з контролем часу 15'. Участь у змаганнях взяли 7 команд, а саме команди:
  • "Борзна 1" у складі (Петренко, Кравченко, Коршак);
  • "Козелець" у складі (Вихор, Гринь, Пурига);
  • "Корюківка" у складі  (Милейко, Губенко, Софієнко);
  • "Менський легіон" у складі (Дорошенко, Стальниченко, Андрейчук);
  • "Борзна 2" у складі (Бельтюков (м.Бахмач), Проскура, Палій);
  • "Сосниця" у складі (Михальський (м.Ніжин), Крючков, Редька);
  • "3 Менські коні" у складі (Пономаренко (смт.Козелець), Готенко, Кордаш).
В результаті переможцями змагань стала команда з Корюківки, здобувши 13,5 очок. Другою стала команда з Сосниці (за яку за першою дошкою виступав чемпіон області з класичних шахів з Ніжину - Володимир Михальський). Третє загальнокомандне місце у команди Козельця. Деталі в таблиці

ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ

Результати. Пари та команди


Також організатори змагань підбили підсумки кращих шахістів по дошках, так Кращі результати по дошках За результатами змагань було відзначено трійку найкращих шахістів. Так за першою дошкою найкращий показник і перше місце у Володимира Михальського 91,7%, другий Олег Мілейко - 83,3%, третій Андрій Петренко - 75%. За другою дошкою кращий показник у Олексія Гриня - 83,3%, другий Юрій Стальниченко 66,7%, третій Олексій Губенко 66,7%. За третьою дошкою перше місце у Миколи Пуриги 83,3%, другий Олександр Софієнко 75%, треті Сергій Редька та Віталій Андрейчук - 58,3% 

В КОРЮКІВЦІ ВІДБУВСЯ ТУРНІР ПРИСВЯЧЕНИЙ 75-РІЧЧЮ "БОББІ" ФІШЕРА

опубліковано 10 бер. 2018 р., 01:25 Chess Chernihiv   [ оновлено 10 бер. 2018 р., 02:44 ]

Вчора в Корюківці відбувся товариський турнір пам'яті Роберта Джеймса "Боббі" Фішера, в якому прийняли участь шахісти з Корюківки та Мени. Було проведено 2 турніри за коловою системою з рапіду та бліц, в яких обраховувались індивідуальні та командні результати. 
В першому турнірі в індивідуальному заліку переміг корюківчанин Олег Мілейко - 7 очок, друге та третє місця у менян Сергія Скорохода (5) та Юрія Дорошенка (3,5). Детальні результати змагань з рапіду.
В бліц-турнірі перемогу, за коефіціентом Бергера, здобув Олег Мілейко (5), другий Сергій Скороход(5), третій Сергій Шолом (4). Детальні результати змагань з бліцу.
В загально-командному підсумку між командами Корюківки та Мени було зафіковано однакові рахунки в рапіді та бліці - 8:8. 
В результаті перемогла дружба і гарний настрій учасників змагань.

ВІДБУВСЯ ТОВАРИСЬКИЙ МАТЧ МІЖ КОМАНДАМИ МЕНИ ТА КОРЮКІВКИ

опубліковано 5 бер. 2018 р., 03:17 Chess Chernihiv   [ оновлено 10 бер. 2018 р., 02:15 ]

Вчора,  04 березня 2018 року в місті Мена у приміщенні Центру культури і дозвілля молоді Менської міської ради відбувся товариський шаховий матч між командами Мени та Корюківки. Змагання проходили за круговою системою в 2 кола, з контролем часу 15'. Кожна команда була представлена 5 шахістами. Команду Мени представляли - Ю.Дорошенко, С.Скороход, Ю.Стальниченко, О.Мозирко, В.Андрейчук (на замінах Ю.Руденко, С.Кордаш). За Корюківку грали О.Мілейко, І.Погуляй, О.Софієнко, С.Шолом, В.Науменков. Після першого кола було встановлено рахунок 12-13 на користь гостей із Корюківки, але в підсумковому результаті команда з Корюківки отримала впевнену перемогу 30,5-19,5. Найкращі результати в команді Корюківки Олег Мілейко - 9 очок, Іван Погуляй - 8 очок, в команді Мени Сергій Скороход 5 очок та Юрій Стальниченко 4,5. Деталі за посиланням.
Матч відповідь відбудеться в м.Корюківка 09.03.2018.

ШАХОВІ БАТАЛІЇ НА МЕНЩИНІ

опубліковано 24 лют. 2018 р., 12:16 Chess Chernihiv   [ оновлено 25 лют. 2018 р., 08:11 ]


Сьогодні в Центрі культури і дозвілля Менської міської ради було розіграно зимовий Кубок Менщини з рапіду та бліцу. 
В змаганнях з рапіду прийняло участь 14 шахістів,які грали за швейцарською системою в 7 турів з контролем чау 15'. Перемогу і, як результат "Кубок Менщини з рапіду" здобув менянин Юрій Дорошенко з показником у 6 очок, другим став Сергій Скороход з 5 очками, а третє місце у Сергія Кордаша - 4,5 очки.
В бліц-турнірі змагалися 8 шахістів за круговою системою з контролем часу 5 хвилин. Переможцем змагань став Юрій Стальниченко з показником 7 очок з 7-и можливих. Друге місце у Сергія Скорохода - 5,5 очок, третій Віталій Андрійчук - 5 очок. Деталі турніру за посиланням 

СЕРГІЙ СКОРОХОД НЕ ЗАЛИШИВ ШАНСІВ СУПЕРНИКАМ У ДВОХ ТРЕНУВАЛЬНИХ ТУРНІРАХ

опубліковано 4 лют. 2018 р., 03:38 Chess Chernihiv   [ оновлено 4 лют. 2018 р., 03:41 ]

Цієї суботи в Менському шаховому клубі знову відбулися два тренувальні турніри, які передують Чемпіонтату Менщини з активних шахів, проведення якого заплановано на 24 лютого. Тож 8 шахістів міста спочатку зіграли турнір з контролем часу 10хв, а потім ще один турнір з контролем часу 5 хв. із додаванням 2 сек./хід. Переможець першого турніру визначився в останньому турі змагань, так Сергій Скороход в останній грі туру переміг Володимира Сибілєва, а Юрій Дорошенко зіграв у нічію з Андрієм Готенко. Тож перше місце з показником 6,5 очок здобув Сергій Скороход, другим став Юрій Дорошенко, третій Юрій Стальниченко.
У другому турнірі Сергій Скороход здобув перемогу з показником 4 очки в 5 матчах, другим став Віталій Андрейчук - 3 очки, третій Юрій Стальниченко - 2,5 очки.

1-10 of 93