ЧЕМПІОНОМ МЕНСЬКОГО РАЙОНУ СТАВ ЮРІЙ ДОРОШЕНКО

опубліковано 17 лип. 2017 р., 09:48 Chess Chernihiv   [ оновлено 23 лип. 2017 р., 03:16 ]
В суботу, 22 липня в приміщенні Центру культури і дозвілля молоді Менської РДА відбувся чемпіонат Менського району з шахів в якому прийняло участь 8 шахістів.
Перед початком змагань, член виконкому Федерації шахів Чернігівської області Юрій Стальниченко передав привітання з Міжнародним днем шахів від Президента Федерації Юрія Тарасовця та побажав всім шахістам творчої наснаги, енергії, бажання постійно вдосконалювати свою майстерність, незламної волі та багато яскравих партій, комбінацій, фантастичних задумів і блискучих ходів,а також підкреслив необхідність не зупинятися з вибраного шляху, і далі продовжувати розвивати шахи Менщини та продовжувати заняття з дітьми та молоддю. 
 Змагання проходили за круговою системою з контролем часу 15". До останнього туру за шахівницею точилася жорстка боротьба. У підсумку перемогу здобув менянин Юрій Дорошенко, який здобув 7 перемог у 7 матчах. Друга сходинка за Юрієм Стальниченко - 6 очок. Третю сходинку з 4 очками зайняв Олександр Мозирко зі Слобідки, обійшовши Віталія Андрійчука за кращим показником коеф.Бергера. Слід відмітити 5 місце 86-річного корифея шахів Менщини Петра Сергійовича Гаврика.

Підсумкова таблиця Чемпіонату Менського району з шахів. 22.07.2017Comments