ЧЕМПІОН МЕНЩИНИ З ШАХІВ ГРАЄ У ВОЛЕЙБОЛ І ХОДИТЬ НА ЛИЖАХ

опубліковано 3 груд. 2018 р., 09:35 Chess Chernihiv   [ оновлено 3 груд. 2018 р., 10:54 ]
У неділю, 2 грудня, визначився чемпіон Менського району з активних шахів. Ним став менянин Сергій Скороход. Чемпіон набрав у 10 партіях 8,5 очок. Друге місце – у Юрія Дорошенка (8 очок), «бронзу» виборов Юрій Руденко (7,5 очок).


– Люблю цю гру з дитинства, захопив мене нею батько, – ділиться з Сусідами Сергій Скороход. – Мабуть, найбільшим моїм досягненням є перемога на чемпіонаті області, який проходив влітку в Мені. Також влітку грав на чемпіонаті Чернігівщини серед держслужбовців, посівши друге місце з 24 претендентів. А ще проводилося багато міжрайонних змагань.

Рік видався щедрим на перемоги і нові досягнення
Сергій Скороход 11 років працював на «Менському сирі» економістом. Потім – бухгалтером у СТОВ «Олстас-льон». А цього року пройшов конкурс та отримав посаду начальника відділу економічного розвитку та інвестицій у Менській міській раді.
– Шахи супроводжують мене все життя, – каже чемпіон. – Студентом мав можливість зіграти з міжнародним гросмейстером Мартою Літинською, яка приїздила до нас в інститут. І виграв у неї! Останнім часом почав цікавитися грою в інтернеті, однак завжди цікавіше бачити суперника вживу, відчувати настрій гри.

Під час змагань чемпіонату Менського району
Уже цієї суботи, 8 грудня, Сергій Скороход спільно з Юрієм Дорошенком та Юрієм Стальниченком представлятимуть Менщину на обласному командному чемпіонаті.
Разом з колегою по роботі та грі секретарем міської ради Юрієм Стальниченком відроджують у Мені клуб юних шахістів. Активно намагалися вже цього року сформувати дитячу групу. Але, на жаль, достатньої кількості майбутніх гросмейстерів набрати не вдалося. Однак руки не опускають.
– Загалом цікавлюся практично всіма видами спорту, активно слідкую за футболом, раніше грав, був капітаном команди в інституті, – розповідає Сергій Скороход. – Потім займався баскетболом, перший дорослий розряд виконав ще в школі. А зараз двічі на тиждень граємо з друзями у волейбол. Нині чекаю гарного снігу, щоб стати на лижі з донькою.

Цікавимося, чи розділяє донька Сергія його захоплення шахами.
– Вікторія зараз ходить до шостого класу. І нарешті почала цікавитися шахами, – посміхається чемпіон. – Раніше, коли починав розставляти фігури на дошці, вона майже байдуже дивилася на мене.
За словами Сергія, донька зараз більше полюбляє грати в шахи в комп’ютері, вже дійшла в онлайн турнірах до високого рівня. Звичайно ж, батько дає поради для кращого результату. Але пишається тим, що Вікторія вже сама вражає обізнаністю в тонкощах гри.


П.С. По завершенню основного турніру, було зіграно бліц-турнір, в якому місця розподілилися наступним чином

Comments