ДО 950-РІЧНИЦІ ЗАСНУВАННЯ МІСТА МЕНА БУЛО ВІДКРИТО ШАХОВИЙ КЛУБ ТА ВІДБУВСЯ ШАХОВИЙ ТУРНІР

опубліковано 18 вер. 2016 р., 12:03 Chess Chernihiv   [ оновлено 20 вер. 2016 р., 02:09 ]
Сьогодні в місті Мена відбувся турнір з активних шахів присвячений 950-річниці заснування міста. На змагання прибулои 32 шахісти із Сновського, Сосницького, Корюківського, Борзнянського, Бахмацького, Варвинського, Ніжинського, Менського районів та міста Чернігів. 
Перед початком турніру було анонсовано відновлення в місті Мена роботи шахового клубу при Центрі культури і дозвілля Менської РДА. Завдяки підтримці спосорів (Менська РДА, ВО "Батьківщина, ГО "Надійний партнер", ГО "Менська сотня", ФОП Кондаков В.В. ФОП Івченко В.В,, Інтернет-видання "Менщина"), шахісти Менщини отримали цінний шаховий інвентар, а це демонстраційна шахова дошка, шахові годинники та набори шахів.
Віце-президент Федерації шахів Чернігівської області Іван Остах привітав менян зі святом міста і відзначив важливість відновлення роботи шахового клубу, а також Іван Володимирович подякував активістам і спонсорам, завдяки кому стало можливим відкриття шахового клубу в місті Мена.
Депутат обласної ради Дмитро Іванов у своєму виступі відзначив, що шахи чудово допомагають тренувати і розвивати розум і кмітливість людини і подарував від ВО "Батьківщина" шахові годинники.
Голова ГО "Надійний партнер" Юрій Стальниченко акцентував увагу присутніх, наскільки нелегко було домогтися відкриття шахового клубу, на базі якого буде відбуватися і навчання дітей. Але шахістів почули, і завдяки допомозі керівництва Менської РДА, відділу культури і туризму Менської РДА, а також завдяки спонсорам, сьогодні в Мені майже після 20-річної перерви відновив свою роботу шаховий клуб.
Після офіційної частини, розпочались шахові змагання. В ході 7 турів змагань, з контролем часу 15", переміг в турнірі корюківчанин Олег Мілейко, з показником 6.5 очок; "срібло" у Володимира Михальського з Ніжина - 6 очок; з 5-а очками третім став Борис Клюжев з Чернігова, який за кращим коефіцієном Бухгольца випередив Сергія Шолома з Корюківки та Івана Остаха із с.Леляки Варвинського району

Мена. Турнір до 950-річчя заснування міста та відкриття шахового клубуComments