КОМАНДНИЙ КУБОК МЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАВОЮВАЛИ СТОЛИЧНІ ШАХІСТИ

опубліковано 20 вер. 2020 р., 02:26 Chess Chernihiv   [ оновлено 20 вер. 2020 р., 06:11 ]
Вчора, 19 вересня, в місті Мена відбувся традиційний відкритий командний Чемпіонат Менської громади з активних шахів. Організаторами змагання вкотре виступила Менська міська рада, яка приурочила їх до 77-ій річниці визволення Мени від німецько-фашистських загарбників. 
Цього року змагання знову мали статус міжобласних, адже учасниками стало 10 шахових команд, і окрім команд з Чернігівщини, до Мени завітали і 2 команди столичних шахістів. 
Змагання проходили на трьох шахівницях по круговою системою з контролем часу в 15 хвилин. Після зіграних дев’яти турів турнірна таблиця склалася наступна:

Тож перше загально-командне місце здобули Тарас Нікітюк, Олександр Рибченко та Володимир Черних із столичної команди "Київ". В 9 турах столичні шахісти втратила лиш 3 очки. Друге місце у команди Корюківка, за яку грали Олег Мілейко, Сергій Шолом і Віктор Науменко. Бронзовими призерами турніру стали меняни Юрій Дорошенко, Сергій Скороход і Олександр Мозирко. Деталі в таблиці нажче:Також організатори визначили кращих кравців, так на першій дошці найкращий результат у Олега Мілейко з Корюківки, на другій дошці – Рибченко Олександр з Києва, а на третій Черних Володимир також із столиці. Наймолодшим гравцем став Лазарчук Ілля з столиці, якому всього 14 років, але він дав бій і більш досвідченішим гравцям і на першій дошці показав третій результат. Також ми не забуваємо про ветеранів, найдосвідченішим гравцем цьогорічних змагань став 72-річний Петро Терентійович Пономаренко з Козельця.

Вітаємо учасників змагань з вдалим виступом, бажаємо міцного здоров’я, мирного неба над головою і побільше перемог.
І як кажуть шахісти: «Показати свою крутість за допомогою мату можливо тільки у шахах».Comments