ПАМ'ЯТІ ШАХІСТА

опубліковано 6 серп. 2019 р., 12:41 Юрій Стальниченко
03  серпня  2019 року в приміщенні Прилуцької ДЮСШ  відбувся  міжобласний фестиваль з активних шахів, присвячений  пам’яті  активіста шахів та спонсора всіх останніх турнірів, які проходили в м. Прилуки, В’ячеслава Нестеренка.
 В ході Фестивалю проведено два турніри:
   турнір А - командний   турнір за участю 9 команд з трьох областей України та м. Києва. Склад кожної команди 5 чол.;
   турнір Б - особистий  турнір серед дітей за участю 30 шахістів з двох областей   України та м. Києва.                                                           
   Турнір  А   проведено   за   коловою    системою, контроль  часу  - 10  хвилин+5 секунд за кожний зроблений хід, починаючи з першого   для   кожного   учасника. Переможець турніру - команда  міста Ніжина, друге  місце – команда м. Києва, третє місце- команда м. Носівки. Переможець турніру - команда міста Ніжина  отримала перехідний Кубок, грамоту та медалі. За команду м. Ніжина виступали:  Примиренко Володимир, Рудік Ігор, Вітер Ігор,  Рідзель Олександр та Котляр Віктор. За команду Києва виступали: Романов Володимир, Рибченко Олександр, Черних Володимир, Луценко Артем та Лазарчук Ілля. За команду м. Носівки  виступали: Кожем’яко Микола, Медвідь Анатолій, Яременко Олег, Кіосов Микола та Галатенко Сергій. Призери  турніру також  отримали грамоти та медалі.                                      
    Турнір Б проведено за швейцарською системою в 9 турів з контролем часу 15 хв. кожному учаснику до кінця партії. Перше місце зайняв Кулепестін Олександр з м. Ніжина, друге - третє місця посіли П’янов Тимофій та Мірзоєв Рафаель з  м. Києва. Переможець та призери змагань  також  нагороджені  призами від спонсорів турніру. Також були підведені підсумки в різних вікових категоріях: нагороджені наймолодший та найстарший шахісти, а також кращі  гравці кожної команди, які не стали призерами змагань.


Comments