В МЕНІ ВІДБУВСЯ КОМАНДНИЙ МІЖРАЙОННИЙ ШАХОВИЙ ТУРНІР "MenaChessOpen"

опубліковано 1 жовт. 2018 р., 09:05 Chess Chernihiv   [ оновлено 2 жовт. 2018 р., 08:40 ]
Вчора, 30 вересня, в місті Мена відбувалися святкові заходи, присвячені 952-ій річниці заснування міста. В рамках святкування дня міста, Менською міською радою було проведено командні змагання міжрайонного шахового турніру "MenaChessOpen". Участь в змаганнях прийняли 6 команд, які складалися із шахістів Менщини, Корюківки, Городні та Борзни. Змагання проходили за коловою системою, в 1 коло з контролем часу 10'+5". 
В результаті запеклої боротьби, перемогу здобула команда з Борзни (Андрій Петренко, Михайло Кравченко та Вадим Мальцев), яка здобула 10,5 очок і лише за кращим показником коефіцієнта Бергера обійшла команду Корюківки (Олег Мілейко, Олексій Губенко, Олександр Софієнко). Третє місце зайняла команда "Менські вовки" (Володимир Сібілєв, Юрій Стальниченко, Сергій Шолом) з гандикапом 9 очок. 


Також організатори відзначили кращих шахістів, ними стали - Олег Мілейко з команди Корюківки (кращий показник на 1 дошці), Юрій Стальниченко з команди "Менські вовки" (кращий показник на 2 дошці), Сергій Шолом з команди "Менські вовки" (краший показник на третій дошці).
Команди переможці отримали від органзаторів турніру грамоти, медалі та пам'ятні статуетки, а всі учасники отримали сувеніри. Спонсори змагань вручили переможцям енергоефективні LED-лампи, а також всі команди отримали заохочувальні призи.

Comments