В МЕНІ ВИЗНАЧИЛИ ЧЕМПІОНА РАЙОНУ З АКТИВНИХ ШАХІВ

опубліковано 24 лип. 2016 р., 12:18 Chess Chernihiv   [ оновлено 23 серп. 2016 р., 08:16 ]
Сьогодні в місті Мена, в приміщенні районної бібіліотеки, відбувся закритий чемпіонат району з активних шахів за швейцарською системою в 7 турів. Цей турнір став підготовчим турніром перед відкриттям "шахового клубу", яке заплановано провести до Дня Незалежності і приурочувався міжнародному дню шахів, яке шахове співтовариство відзначило 20 липня. Переможець змагань визначився в останньому турі,  ним став Юрій Стальниченко з показником - 6.5 очкок. У запеклій боротьбі за "срібло" Сергій Скороход обійшов свого опенента Юрія Дорошенка лиш за додатковими показниками. Обидва гравці отримали по 5,5 очок і показник коєфіцієнта Бухгольца 22,5, і лише за прогресом і коефіцієнтом Бергера Сергій Скороход став другим. Слід відзначити і 5 місце найдосвіченішого, 85-річного шахіста Петра Гаврика.
Шахісти Менщини висловлюють подяку організаторам турніру, якими виступили Федераціія шахів Чернігівської області, партія "Батьківщина", ГО "Надійний партнер", Сектор у справах сімї, молоді та спорту Менської РДА.