В МЕНІ ЗНОВУ ГРАЛИ В ШАХИ

опубліковано 3 лип. 2016 р., 06:30 Chess Chernihiv   [ оновлено 3 лип. 2016 р., 07:40 ]
Сьогодні в місті Мена знову зібралися поціновувачі шахової гри, щоб зіграти в командному турнірі з активних шахів між командами "MenaDS" (державних службовців Менщини) та "MenaChess" (шахісти міста Мена). Всього в турнірі приймало участь 12 шахістів, по 5 чоловік в команді з однією заміною та контролем часу 15 хвилин. Грали в приміщенні Менської районної бібліотеки.

За підсумком змагань, з рахунком 33:17 перемогла збірна команда шахістів Мени "MenaChess". Найкращі результати в команді переможців були в Юрія Стальниченка (8.5 очок) та Віктора Андрійчука (7 очок), у команді держслужбовців "MenaDS" – в Юрія Дорошенка (7.5 очок) і Олександра Мозирка (5 очок). Всі учасники змагань були нагороджені грамотами і медалями, а також грошовими преміями.


Організаторами турніру виступили Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації, громадська організація “Надійний партнер” та наша Федерація.

На відкритті змагань організатори заявили, що будуть намагатися відродити у Мені роботу шахового клубу, відновивши  традицію проведення на Менщині не тільки районних чемпіонатів, але й обласних змагань. З метою популяризації шахів у районі, заплановано найближчий закритий чемпіонат Менського районупровести до Міжнародного дня шахів у другій декаді липня.

Організатори звертаються до всіх любителів шахів міста Мена та району долучатися до турнірів. Адже ми шукаємо "нові шахові обличчя району" сказав Юрій Стальниченко, і готові ділитися досвідом, вчити та запрошувати їх на змагання. Тому велике прохання до всіх жителів Менщини, які хочуть вчитися грі в шахи, приймати участь у районних чи обласних змаганнях, повідомити про себе за телефоном Юрія Стальниченка +380990033130, +380977131291, або заповнивши форму.
Фото та відеоматеріали Сергія Лавського , інтернет-видання "Менщина"


Comments