ЮНІ ШАХІСТИ ЗМАГАЛИСЯ У ВАРВІ

опубліковано 7 черв. 2017 р., 09:25 Chess Chernihiv   [ оновлено 7 черв. 2017 р., 09:35 ]
3 червня 2017 року у Варві відбувся 1-й відкритий Кубок Варви з активних шахів серед школярів, присвячений Міжнародному Дню захисту дітей, спонсором та організатором якого виступила Варвинська селищна рада.
В районному Будинку культури зібралися юні шахісти з Пирятина, Прилук, Варви та сіл Варвинського району. Всього в турнірі взяли участь 27 шахістів – як хлопців, так і дівчат, котрі змагалися в особистому заліку за швейцарською системою в 7 турів по 15 хвилин на партію кожному гравцю.

Серед хлопців три перші сходинки посіли представники м. Прилуки: І місце – Гайдук Дмитро (6,5 очок), ІІ місце – Федорченко Тарас (5,5 очок), ІІІ місце – Бондаренко Данило (5,0 очок). 4-те та 5-те призові місця вибороли гості з м. Пирятин – Семеній Іван та Попов Андрій. Серед дівчат на І місці Бурляй Катерина з смт. Варва (5 очок), на ІІ місці – Опанасенко Іванна з м. Пирятин (5 очок, але з меншим показником коефіцієнта Бухгольца), на ІІІ місці – Романченко Анна з м. Прилуки (3 очка). 4-те і 5-те призові місця за Давиденко Сніжаною та Даніленко Валерією відповідно. Кожен учасник змагань до Дня захисту дітей отримав солодкі призи від спонсорів змагань. 
Подяки від організаторів турніру отримали наймолодші учасник та учасниця - Романченко Даниіл з Прилук та Кіктенко Анастасія з Варви.Comments